Szybka reakcja: Raptory 97, Bulls 111

b +

O. Anunoby39 minut, 13 punktów, 4 reb, 1 AST, 3 STL, 4-12 FG, 0-2 3FG, 5-7 ft, 0 BLK, 4 TO, -12 +/-

Lider NBA Steals kontynuował swoją dominację po defensywnej stronie piłki tego wieczoru, trzykrotnie rozbierając piłkę, wykonując świetną robotę, zbliżając się i utrudniając bykom sytuację. Miał dwoje szeroko otwartych oczu, które chybiły celu, ale w żaden sposób nie skrzywdził swojej drużyny. OG był jednym z najlepszych obrońców w NBA w tym sezonie, a dzisiejszego wieczoru odbył się kolejny wspaniały pokaz po tej stronie piłki.

B-

S. Barnesa30 minut, 5 punktów, 6 reb, 5 AST, 0 STL, 2-9 FG, 0-2 3FG, 1-2 stopy, 0 BLK, 1 TO, 6 +/-

Kiedy Alex Caruso przybył dziś wieczorem do United Center, prawdopodobnie nie był gotowy, by zjeść swoją duszę. Ale z 1:05 przed końcem pierwszej połowy, dokładnie tego pragnął Scotty Barnes. Kiedy Barnes skręcił za róg i popędził w kierunku kubka, drugi napastnik zrzucił Caruso z biodra jak muchę, po czym wyszedł, a Vucevic po drodze. Gdzieś w krokwiach budynku Chuck Swirsky krzyczy: „To było chore, niegodziwe i brzydkie”.

B-

zły. Coloco21 minut, 5 punktów, 3 REB, 1 AST, 0 STL, 2-8 FG, 0-1 3FG, 1-2 stopy, 1 BLK, 2 TO, 4 +/-

Koloko biegł dziś mocno w stronę krawędzi i stanął przed wyzwaniem, kiedy musiał wyprzedzić Chicago Ocean Ball Handlers. Jednak nadal jest to produkt surowy i widać to w często pospiesznym procesie decyzyjnym.

a-

Trent Jr.33 minuty, 19 punktów, 3 REB, 4 AST, 3 STL, 7-12 FG, 2-4 3FG, 3-3 FT, 1 BLK, 2 TO, -2 +/-

Gary grał dziś dobrze. Jego strzał utrzymał swoją drużynę w grze podczas odcinków, kiedy Chicago naprawdę chciało położyć wadę na wynik. Trent nie starał się wiele robić, co często padało ofiarą, gdy jego drużyna musiała strzelić bramkę. Pozwolił, by jego gra przyszła do niego i to się pojawiło.

READ  Trener straży pożarnej Vancouver Canucks, Bruce Boudreau, zatrudnił Ricka Tuccieta jako zastępcę

a

F. VanVleet34 minuty, 27 punktów, 3 REB, 4 AST, 2 STL, 10-19 FG, 6-10 3FG, 1-1 FT, 2 BLK, 2 TO, -8 +/-

Z najlepszym graczem Raptors w streetwear, FVV dał jasno do zrozumienia, że ​​ten zespół jest w bardzo zdolnych rękach. Najlepsza praca Rockforda zaczyna się tam, gdzie została przerwana wczoraj wieczorem, występując przed rodziną i przyjaciółmi w Illinois. Przy każdej okazji VanVleet wywierał presję na obronę Chicago, ustawiając swoich kolegów z drużyny na sukces i starając się zmusić sprawę do kontynuowania. Kompleksowy klejnot w tym wyjątkowy. Brakuje tylko W.

B-

Jim Boucher15 minut, 0 punktów, 3 REB, 0 AST, 0 STL, 0-3 FG, 0-2 3FG, 0-2 FT, 0 BLK, 1 TO, -10 +/-

Dziś nie była to noc Slim Duck, ale nie z powodu braku wysiłku. Chociaż jego punkty w polu karnym nie były niczym, o czym można by pisać, Boucher walczył o tak wiele zbiórek i luźnych piłek z determinacją, która sprawiła, że ​​​​myśliłeś, że Raptors byli w tej grze w czasach, gdy Bulls byli wielcy.

c-

O. Porter Jr.17 minut, 5 punktów, 0 REB, 1 AST, 0 STL, 2-4 FG, 0-1 3FG, 1-1 ft, 0 BLK, 0 TO, -14 +/-

To nie był facet, który zagrał znaczące minuty w zeszłorocznych finałach NBA. Porter Jr. był w tym roku w górę iw dół do tej pory, a dzisiejszy wieczór był przykładem tego drugiego.

B

P. Uchiwa14 minut, 10 punktów, 4 reb, 1 AST, 0 STL, 4-6 FG, 0-0 3FG, 2-2 stopy, 1 BLK, 0 do, -16 +/-

Cenna jest znaczna poprawa w wypychaniu piłki w przejściu od zbiórek defensywnych. Jego apetyt stworzył kilka okazji, by to zrobić dziś wieczorem. Był żywy na krawędzi i utrudniał bykom poniżej

c-

D. Pantone10 minut, 4 punkty, 2 REB, 2 AST, 1 STL, 2-7 FG, 0-3 3FG, 0-0 FT, 1 BLK, 0 TO, -3 +/-

READ  NHL odkłada mecz Senators-Kraken z powodu „problemów związanych z COVID”

Dziś są urodziny Danalo i naprawdę chcę mu rzucić kość, ale nie zrobił wiele, by dziś pomóc swojej drużynie. Niektóre faule i podania były konsekwentne w jego grze w poniedziałek wieczorem. Ciesz się ciastem, wielkoludzie.

c +

T-młoda10 minut, 0 punktów, 0 REB, 3 AST, 0 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, -5 +/-

D grał sprawnie i nie skrzywdził swojej drużyny, gdy tam był.

B

J. Hernangómez11 minut, 5 punktów, 2 REB, 1 AST, 0 STL, 2-3 FG, 1-2 3FG, 0-0 FT, 1 BLK, 0 TO, -9 +/-

Bo Cruz wszedł do gry w drugiej kwarcie i dał swojemu zespołowi trochę życia, kiedy go potrzebowali. Duża ławka minut tego w tym.

B-

Matka. korek06 min, 4 punkty, 1 REB, 1 AST, 1 STL, 1-2 FG, 0-1 3FG, 2-2 FT, 0 BLK, 1 TO, -1 +/-