IGA Christmas w finale! Niesamowite! W siedem godzin pokonała Svitoliniego i Kawę! Tenis

O godzinie 11:00 walczy polska tenisistka Dobra walka z Ukrainką Eleną Svitolina, szóstą w WTA, 6: 2, 7: 5O 16:00 musiał walczyć o finał z 17-letnią Coco Kaufem. Piątek amerykański Lider rankingu Ashley Skorzystała z problemów zdrowotnych w drużynie, Po raz pierwszy w swojej karierze wystąpił w „czterech” meczach tak prestiżowych rozgrywek.

Obejrzyj wideo
Jakie ćwiczenia wykonuje Iga Wistek? Tenisista pokazuje tło produktów na Instagramie

Udać się Iga Świątek W konflikcie ze Svitolinem nie było jednak oznak zmęczenia. Raczej. Wyszła na boisko w czymś dużym GazJak widać z pierwszego balu. Już w trzecim meczu był w stanie przełamać mocny serwis Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu już po kolejnym meczu prowadził 3: 1.

Kawa Jednak nie poddała się. Z wynikiem 2: 4, wygrał trzy mecze z rzędu w utalentowanym stylu, będziesz zaskoczony ± wi ± tek Nie zaczęła już odczuwać trudów poprzedniej walki. Nic innego nie może się nie udać. Mimo dogrywki w pierwszym secie Polak nie dał Amerykanom żadnych szans. Natychmiast objął prowadzenie 5-1 i ostatecznie wygrał 3.

“Już skończyła.” Szalona radość z Igą Świątek

Każdy finał!

Bardzo ciężko, ale po wygranej w pierwszym meczu Iga ąwiątek zdobyła bramkę w drugim. Choć obie panie początkowo wygrały swoje zgłoszenie, Swedek zaczął zdobywać punkty dla swojej rywalki od 2: 1 i ona też nie wytrzymała ataku Polki. Po podwójnym błędzie serwisowym Coffina tenisista Russina objął prowadzenie 5: 1 i pomógł wygrać cały mecz.

17-letnia Amerykanka nie poddała się. Najpierw wygrał mecz w serwisie shewiątek (jeden z Polaków zakończył to podwójnym błędem serwisu), potem szybko wygrał trzecią partię na własny użytek. Jednak Iga ąwiątek nie ma litości przy kolejnym meczu serwisowym. Szybko wygrał 40-0 i wykorzystał swoją trzecią piłeczkę meczową.

Coca-Cola pokonała w secie 7: 6 (3), 6: 3, aby wygrać drugi mecz w ciągu siedmiu godzin i po raz pierwszy w karierze awansował do finału. Seria WTA 1000. Dziewiąte miejsce w rankingu WTA, w obliczu polarnej Czeszki w decydującej bitwie w Rzymie Carolina BliskovaW półfinale pokonali Chorwatkę Petrę Marti 6: 1, 3: 6, 6: 2.

READ  Unia walczy z gigantami. Surowe kary

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top