Google Fi oferuje bezpłatnych lokalnych przewodników

Opinie w Mapach Google mogą czasami przynieść korzyści, a obecnie Google Fi jest oferowana bezpłatnie niektórym lokalnym przewodnikom.

Lokalny przewodnik po Mapach Google jest osobą Pozostawia komentarze i zdjęcia, a także pomaga uporządkować obszerną listę miejsc i firm wymienionych w Mapach Google, korzystając z ich wiedzy o okolicy. Możesz zostać lokalnym przewodnikiem za darmo, a to często skutkuje pewnymi bezpłatnymi korzyściami w miarę przechodzenia przez różne poziomy pomocy w mapowaniu.

W tej chwili niektórzy lokalni przewodnicy Google Maps mają dość dużą przewagę, a Google oferuje niektórym cały rok Fi za darmo. Oferta rozpowszechniana jest drogą mailową pod nagłówkiem[Name]wygrałeś premię”. W dalszej części e-maila wyjaśniamy, że Lokalni przewodnicy mogą korzystać z bezpłatnego Google Fi do końca roku.

Dzięki Twojemu wkładowi w Mapy Google możesz bezpłatnie korzystać z Google Fi przez resztę roku. Google Fi to abonament telefoniczny Google bez umów i ukrytych opłat, a teraz możesz uzyskać 3 miesiące dowolnego nieograniczonego abonamentu bez żadnych kosztów. Do 195 USD.

Oferta wynosi tylko 200 USD i oferuje dowolny nieograniczony plan Fi za darmo, chociaż jest to ogromna korzyść. Aby skorzystać z oferty, musisz być pierwszym klientem Fi A Przenoszenie numeru od innego operatora. Jednak trzymiesięczna bezpłatna usługa telefonii komórkowej jest nadal solidną ofertą Google, nawet jeśli nie jest to umowa typu „bez zobowiązań”.

Dla tych, którzy złożyli ofertę, kod promocyjny działa tylko do 31 października.

Więcej o Google Fi:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Ogromny wyciek Grand Theft Auto 6 pokazuje kobietę prowadzącą, prowadzącą, strzelającą

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top