Gry na PS5 i PS4 zapowiedziane na styczeń 2022 r.

styczeń 2022 PS Więcej Gry zostały oficjalnie ujawnione i można śmiało powiedzieć, że Sony zaczyna rok w wielkim stylu. Ponieważ normalny porządek rzeczy stał się normalny, jest to ten sam porządek, który wyciekł tydzień temu.

Oto co mamy:

Znowu to dobry wybór – przynajmniej naszym skromnym zdaniem. DIRT 5 to solidna wyścigówka, a Persona 5 Strikers to szczególnie elegancka gra RPG. Ponieważ jest to remake, będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jak utrzyma się Deep Rock Galactic (jest tam kosmiczne krasnoludy, szczerze mówiąc) – ale nawet jeśli okaże się, że to popiersie, wciąż patrzymy na jeden z najlepsze miesiące dla PS Plus za jakiś czas.

w naszej okolicy BRUD 5. PRZEGLĄD, opisaliśmy wyścigówkę jako „ryczącą”, co dało nam ogólny wynik 8/10: „Jeśli właśnie kupiłeś PS5, nie śpij na DIRT 5. Wprowadza stylizowane wyścigi zręcznościowe do linii startowej konsoli, co daje ci coś zupełnie inaczej grać razem z Grubymi. Podczas gdy implementacja dotykowego sprzężenia zwrotnego jest podstawowa i wciąż jest jeden lub dwa błędy wizualne, podstawowe wrażenia są bardzo przyjemne i warte sprawdzenia, jeśli lubisz jeździć z boku.

Podobała nam się również nasza strona Recenzja Persona 5 Strikers, nazywając ją obowiązkową dla fanów podstawowej gry JRPG Osoba 5: „Persona 5 Strikers to świetna kontynuacja ukochanego JRPG, zdobywająca własną tożsamość dzięki doskonałemu systemowi walki opartemu na akcji. To idealna wymówka, by po raz ostatni spędzić czas z Phantom Thieves i świetnie się spisał na ugruntowanych postaciach i motywach swojej poprzedniczki. Chociaż wątpimy, czy Strikers będzie pamiętany wszędzie tak czule jak Persona 5, gra przekracza oczekiwania, aby zapewnić stylowy element towarzyszący. To obowiązkowy zakup dla obecnych fanów.

Wszystkie trzy gry będą dostępne do pobrania od wtorku 4 stycznia.

READ  Niektórzy właściciele kanadyjskich pikseli uzyskują dostęp do podglądu „Hold for Me” — MobileSyrup

ten dziewięć kolejnych miesięcy Swoją drogą, od poprawnych przecieków PS Plus. Możemy wreszcie zobaczyć to przejechanie, kiedy Sony łączy PS Plus i PS Now w jedną usługę abonamentową Powszechnie krążą pogłoski, że stanie się to na początku 2022 r. – ale na razie przecieki nie wydają się nigdzie zmierzać.

Co sądzisz o grach PS Plus na styczeń 2022 r.? Udawaj, że jesteś zaskoczony w sekcji komentarzy poniżej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top