Mackenzie Dern wzruszony porażką po upadku z Yan Xiaonan: „Przepraszam, jeśli kogoś zasmuciłem moim występem”

Mackenzie Dern Oparła się łzom, zmagając się ze swoją ostatnią porażką po niewypłacalności Yan Xiaonan decyzją większości w UFC Vegas 61 Główne wydarzenie.

Pomimo dominującego występu na boisku w dwóch oddzielnych rundach, Dern nie poddał się, aby wygnać Yana i Z trudem radziła sobie z potężnymi ciosami przeciwnika W każdej chwili walka stała na nogach. To była trzecia walka z rzędu, w której Dern prawie strzelił gola na parkiecie, ale nie mógł całkowicie wykluczyć show.

„Nie zrobiłem tego, po co przyszedłem” – powiedział Dern w programie po walce UFC. „Moim celem było to, że jeśli zejdę na ziemię, muszę to ukończyć. Myślę, że mam najlepsze jiu-jitsu w dywizji kobiet, więc miałam wiele okazji, aby to ukończyć, a ona była lepszą zawodniczką niż ja. Po prostu czuję się tak, jakbym to dostawał. [much] Lepiej i trudno tego nie pokazać w walce.

„Mam o wiele więcej do zrobienia i to wszystko jest częścią podróży i po prostu dziękuję Dana [White]UFC, mojej drużynie, rodzinie Zuckerbergów za bycie tutaj i sprawienie, że to wydarzenie jest wspaniałe. Przepraszam, jeśli kogoś zasmuciłem swoim występem. Wielu ludzi we mnie wierzyło, a ja wierzę w siebie, ale to część gry”.

Dern przyznał, że jeszcze przed walką… Musiała stać się „wredniejsza” Swoimi zgłoszeniami po tym, jak ich nie zrezygnowała Marina Rodriguez A Tessia Torres W kolejnych bitwach pomimo słabszych pozycji w terenie.

Podczas gdy Dern miał kłopoty z Yan za każdym razem, gdy przeciągała walkę z powrotem na płótno, nie była w stanie znaleźć włazu do blokady kapitulacji, dzięki czemu walka mogła w końcu uciec od niej.

„Wiedziałem, że będę musiał złamać jej rękę lub uśpić”, powiedział Dern o Yan. „Ona jest twarda. To właśnie mówiłem cały czas, przychodząc tutaj – jest twardą dziewczyną. Wiedziałem, że nie kliknie łatwo, a potem wstanie, mocno uderzy. Uderza pierwszą parę… Pomyślałem: „ To będzie walka psów”. Wiedziałem, że to będzie walka psów, ale naprawdę myślałem, że jej to dam. Byłem zaskoczony jej obroną. Nie sądzę, by jej obrona była najlepszą obroną , ale myślę, że jest silna, więc wisi tam.

READ  Patrick Lane z Blue Jackets podarł styl Johna Tortorelli

„To właśnie widziałem od Tecii, to właśnie widziałem od Mariny, tak właśnie jest. Najlepsze jest to, że niczego nie wykorzystają. Muszę tylko dalej pracować nad moją grą, dostać moje jiu-jitsu i być w 100% agresywnym w setnym przypadku i moim najlepszym strzale.”

Przegrana Dern spadła do 2-2 w jej ostatnich czterech walkach i niewątpliwie odpycha ją od walki o tytuł w UFC wagi słomkowej.

Po długim obozie treningowym w ramach przygotowań do Leanne i walki w sobotę, Dern powiedziała, że ​​planuje wziąć krótkie wakacje, ale obiecała nie trzymać się z daleka, ponieważ przed nią dużo pracy, jeśli chce rozpocząć wspinaczkę. Znów kopie zapasowe.

„Niewiele [time off] ale dwa dni [from now]powiedział Dern. „Weź moją córkę, zostań na plaży przez kilka dni. Nie mogę poświęcić dużo czasu. Po prostu pracuj nad nią.”

„Na szczęście nie zostałem ranny. Moja twarz dostaje lekkie ciosy, ale nie ma poważnych obrażeń, więc po prostu tam wróć na pewno.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top