Dyrektor FFXIV Naoki Yoshida chce, aby gracze byli milsi z wow

Para uroczych ludzi-słoni rozmawiających przy ogromnej kryształowej iglicy.  Brzmi jak miła rozmowa.

Te słonie mają czyste uczucia.
zrzut ekranu: Kwadratowy Enix

W niedawnym wywiadzie z gry komputeroweI Final Fantasy XIV Reżyser Naoki Yoshida długo mówił o napływie graczy do MMO i jego mieszanych uczuciach świat puszek porównania. Sednem tego wszystkiego jest konsekwentne przekonanie Yoshidy, że gry wideo to: gry wideo. Więc nie bądź dla nich obcy.

świat puszek był w środku Wielki exodus Z powodu wolnego harmonogramu zawartości, co mu nie pomogło nieład prawny W Activision Blizzard. wiele gier Najwięksi Influencerzy Ty masz ulec poprawie Final Fantasy XIV Tymczasem ich publiczność podążała za nimi. Ten ogromny przepływ FFXIV Najbardziej dochodowa gra w Final Fantasy seria, nawet przewyższająca inne MMO, Final Fantasy XI. Dla niektórych jest to wyraźna wygrana Square Enix i wiele się skoncentrowało FFXIV Jako gigantyczny zabójca ostatecznie pokonał najsłynniejszą grę gatunku. dla każdego gry komputeroweW wywiadzie Yoshida nie jest zadowolony z takiego kadrowania.

Zapytany o związek obecnej gry z Wspaniały Powiedział, co następuje: „Obawiam się, że nie lubię tego trendu, w którym ludzie mówią:„ Och, ten facet przeszedł do takiej a takiej gry. grać. W przeszłości zachęcał ludzi do robienia sobie przerwy między głównymi aktualizacjami Final Fantasy XIV, co może wydawać się dziwną strategią dla MMO, ale wydaje się, że działa całkiem dobrze. Zachęcając swoją społeczność do robienia przerw i podążania za swoimi zainteresowaniami, Yoshida skutecznie radzi sobie ze zmęczeniem publiczności, a gra jest dla niego silniejsza.

Ponieważ usługi na żywo i tytuły oparte na subskrypcji stają się coraz bardziej popularne, a nawet czasochłonne, zachęcające jest, aby zobaczyć studio produkujące grę wideo, która, jak wierzą, ludzie mogą spędzać czas z dala od.

Podczas tego samego wywiadu z gry komputeroweYoshida zniechęca swoich fanów do nadmiernego zaangażowania w grę: „Ale obawiam się również, że niektórzy z tych ludzi są tak podekscytowani, że w pewnym sensie ograniczają ludzi, ograniczają ludzi i idą i prawie atakują tych ludzi, którzy chcą zrobić sobie przerwę czasami i może cieszyć się inną grą i ograniczać je w ten sposób.

Zrelaksowane i hojne podejście Yoshidy jest częścią tego, co czyni go ulubionym twórcą treści przez fanów. Oprócz całkowitej rekonfiguracji Final Fantasy XIV Od katastrofalnego chaosu po jedną z najlepszych gier MMO wszech czasów, facet ma naprawdę czyste wibracje.

READ  Jak rozwiązania firmy Samsung napędzają transformację biur rządowych - Samsung Newsroom Polska

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top