Jak zostanie naprawiony pilny problem z iPhonem?

Kolejna aktualizacja iPhone’a, iOS 14.7, jest bardzo blisko. Może wylądować już w tym tygodniu. Chociaż, ze względu na przejrzystość, również myślałem, że wyląduje kilka tygodni temu!

Więcej od ForbesaApple iOS 14.7 prawie przybył z nową, fajną aktualizacją funkcji

To naprawdę nie może nadejść wystarczająco szybko. Chociaż wcześniej sądzono, że ta aktualizacja nie ma zbyt wiele, pojawiły się nowe przewodniki wraz z najnowszą publiczną wersją beta.

Słyszałeś o pliku Irytująca usterka iPhone’a Który może całkowicie zablokować telefon. Nie próbuj tego w domu, ale jeśli użytkownik połączy się z określonym Wi-Fi o nazwie „%p%s%s%s%s%n”, wszystko się rozpadnie. Wi-Fi telefonu zostało wyłączone i chociaż niektórzy użytkownicy stwierdzili, że zresetowanie ustawień sieciowych przywróci światu harmonię, dla innych problemy wydawały się trwałe.

Więcej od ForbesaApple iOS 15 ujawnia jedną fajną sztuczkę olśniewających aplikacji na iPhone’a i iPada

Cóż, dobrą wiadomością jest to, że iOS 14.7 wydaje się mieć łatkę, która rozwiązuje ten poważny problem. Zostało to trafnie udowodnione Zołotec na youtube.

Postawmy sprawę jasno, jeśli nie połączysz się z tą zwariowaną siecią lub inną siecią o absurdalnie nazwanej nazwie z symbolem %, nie grozi ci niebezpieczeństwo.

Ale fajnie, że można to naprawić.

To dobra wiadomość z innego powodu: Apple mogło spieszyć się z wydaniem łatki na iOS 14.6.1, nie spiesząc się z iOS 14.7. Chociaż nadal może to zrobić, fakt, że łatka jest w iOS 14.7, sugeruje, że wkrótce wyśle ​​nam 14.7.

Nie ma dowodów na to, że problem z baterią dotykający niektórych użytkowników od wersji iOS 14.6 i wcześniejszych został naprawiony, a w uwagach nie ma wzmianki o zielonym kolorze występującym w niektórych telefonach z serii iPhone 12. To nie znaczy, że nie został naprawiono, tylko że nie ma go w notatkach Post. Z drugiej strony może pojawić się kolejna aktualizacja po iOS 14.7.

Jednak wczesne wydanie byłoby mile widziane.

Nie ma wielu nowych funkcji, których można się spodziewać, chociaż jedna z nich – bardziej wszechstronne wykorzystanie timerów HomePod za pośrednictwem aplikacji Home – wygląda całkiem fajnie. Podejrzewam, że będziemy próbować wszystkiego w najbliższych tygodniach, może już w ciągu najbliższych kilku dni.

Więcej od ForbesaApple Insider twierdzi, że AirPods Pro 2 nadchodzą, ale jest problem

READ  Wewnętrzny dokument ujawnia wszystkie szczegóły dotyczące Apple Watch Series 7: waga, łączność i nie tylko

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top