Stowarzyszenie Graczy CFL jest zdenerwowane, gdy 4 graczy złamało achillesa w ciągu 6 minut

Obrazy Getty

Kanadyjska Liga Piłki Nożnej w ogóle nie grała w zeszłym sezonie z powodu pandemii COVID-19, co oznacza, że ​​CFL musi zachować szczególną czujność, jeśli chodzi o graczy powracających do formy futbolowej. Stowarzyszenie Zawodników CFL twierdzi, że nie zdarzyło się to w treningu drużynowym w tym tygodniu.

To niewiarygodne, że czterech różnych graczy Saskatchewan Roughriders zerwało achillesa w ciągu sześciu minut podczas jednego czwartkowego treningu, a dwóch różnych graczy z innych drużyn doznało łzy Achillesa tego samego dnia. Stowarzyszenie Zawodników CFL bezpośrednio obwinia przedstawicieli ligi i zespołu.

„Pomimo zapewnienia CFL, że zdrowie i bezpieczeństwo graczy jest najwyższym priorytetem dla ligi i zespołów, potwierdziliśmy, że sześciu członków doznało wczoraj kontuzji ścięgna Achillesa (Cztery z sześciu występują w ciągu sześciu minut w jednej drużynie). To wyraźnie przeczy tym twierdzeniom, powiedziało Stowarzyszenie Graczy CFL swoim członkom w oświadczeniu opublikowanym przez 3DownNation.com. “Raporty, które otrzymaliśmy na temat warunków, wzbudzają w nas duże obawy, że personel techniczny nie przestrzegał protokołów obowiązujących w pierwszym tygodniu izolacji gracza. Będziemy nadal szukać odpowiedzi i domagać się bardziej rygorystycznego nadzoru nad odpowiednimi standardami bezpieczeństwa graczy .

“Zdecydowanie zalecamy wszystkim członkom, aby byli osobiście aktywni w odniesieniu do ich zdrowia i bezpieczeństwa oraz aby zrozumieli, że możesz i powinieneś mówić, gdy czujesz, że twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest zagrożone. Natychmiast skontaktuj się z przedstawicielami graczy i stowarzyszeń, jeśli uważasz, że twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest zagrożone. CFLPA podejmie natychmiastowe działania w odpowiedzi na Twoje obawy. Nadal stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo naszych członków na pierwszym miejscu i zapewnimy, że CFL zrobi to samo.

Chociaż zawodnicy NFL nie przeszli przez długi okres zwolnienia graczy CFL, sytuacja na północy powinna służyć jako przestroga dla NFL, a także o tym, jak ważne jest dbanie o ciała graczy podczas letnich treningów.

READ  „Bardzo ograniczona liczba” fanów zostanie dopuszczona do playoff Winnipeg Jets w środę


Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top