Dragon Age 4 zyskuje nową nazwę i grafikę logo

BioWare nie miało za wiele do pokazania Dragon Age 4. Chociaż wiele jest nadal prawdą, zespół wyszedł i nadał grze RPG nową nazwę i logo. Gra nazywa się teraz Dragon Age: Dred Wolf Więcej informacji pojawi się jeszcze w tym roku.

WIĘCEJ: Call of Duty: Modern Warfare 2 Teaser potwierdza czerwcowe ogłoszenie

BioWare ją zabrał Artykuły Aby wyjaśnić nowy tytuł, coś nawiązywało do Zwiastun zwiastuna 2018 z hashtagiem #TheDreadWolfRises. Strasznym wilkiem jest Solace, który wydaje się opowiadać o nim sprzeczne historie, z których niektórzy nazywają go zbawicielem, a inni twierdzą, że jest zdrajcą swojego ludu. Był głównym bohaterem w 2014 roku Dragon Age: Inkwizycja pojawił się w Dragon Age 4 reklama zwiastuna. inkwizycjaostateczna ekspansja, naruszycielUjawnił również swoją tożsamość jako straszny wilk.

Jednak BioWare powiedział, że istnieje „nieskończony wachlarz możliwości dotyczących tego, co może się wydarzyć”, a gracze nie będą musieli się martwić, że nie wiedzą, kto to jest, ponieważ „zaprezentuje się dobrze, gdy nadejdzie czas”.

POWIĄZANE: Raport: Dragon Age 4 jest planowane tylko na konsole i komputery obecnej generacji

Bardziej konkretne informacje będą musiały poczekać. BioWare . Potwierdzone Dredolf Nie ukaże się w tym roku, ale zespół powiedział, że powie więcej o grze jeszcze w tym roku. Nie dano mu wglądu, kiedy to może nastąpić, ale może to być na The Game Awards, a Geoff Keighley Show również odbył się Ujawnia dużo BioWare – Z Mass Effect: Andromeda Dla mnie hymn narodowy w przyszłość efekt masowy A Era Smoka Pseudonimy – na przestrzeni lat.

BioWare dał Era Smoka Aktualizacja wcześniej w tym roku, mówiąc, że był w środkowej części rozwoju. Ta aktualizacja nadeszła, gdy studio opuściło prowadzenie.

READ  Czy Halo Infinite Multiplayer zostało wydane wcześniej? Oczekiwana data premiery, plotki i nie tylko

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top