Czego można się spodziewać po wydarzeniu Google Pixel 19 października – MobileSyrup

Premiera Google Fall Pixel rozpocznie się o 13:00 ET / 10:00 PT we wtorek 19 października. Chociaż Google nie milczał całkowicie na temat tego, co zostanie uruchomione podczas wydarzenia, możliwe jest – jeśli jest to mało prawdopodobne – zobaczymy więcej niż tylko Pixel 6 i 6 Pro.

Mając to na uwadze, oto czego można się spodziewać po wydarzeniu Google w październiku.

Pixel 6 i 6 Pro

To naprawdę powinno być oczywiste. przeglądarka google Potwierdzony 5 października Że zaprezentuje Pixel 6 i 6 Pro na imprezie, która odbędzie się dziewiętnastego. Jeszcze wcześniej Google w zasadzie ogłosiło, że seria Pixel 6 jest w drodze i podało pewne ograniczone szczegóły dotyczące obu telefonów. Firma prowadziła również plik Długotrwałe naloty marketingowe dla telefonów.

Innymi słowy, nie spodziewaj się tylko Pixel 6 i 6 Pro na imprezie – wiemy, że tam będą. wydarzenie dosłownie o telefonach. Cholera, jeśli pójdziesz doPremiera Pixel FallStrona wydarzenia Teraz możesz zobaczyć Pixel 6 Pro na pełnym ekranie. Ponadto istnieje mały interaktywny widżet, w którym naciśnięcie spacji zmienia pozycje wyświetlane na telefonie.

Jak dotąd wiemy, że Google będzie zawierał niestandardowy procesor „Tensor” w Pixel 6 i 6 Pro, przy czym każdy telefon będzie dostępny w trzech opcjach kolorystycznych, a Pixel 6 Pro będzie miał trzy aparaty, w tym teleobiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym . (Pixel 6 będzie miał tylko dwa aparaty, z których żaden nie będzie teleobiektywem).

Google ma Cały wątek na Twitterze Wskazówki dotyczące Pixel 6 i 6 Pro możesz sprawdzić tutaj. Plus, MobileSyrop Omówił wiele przecieków na temat telefonów, w tym Nowe akcesoriaI Normy I jeszcze.

READ  Najnowszy model Aston Martina honoruje najstarszy zachowany model marki

pikselowy zegar majtkowy

Od lat krążą plotki o wypuszczeniu przez Google smartwatcha Pixel. To się jeszcze nie wydarzyło i chociaż nie oznacza to, że nigdy się nie stanie, mamy poważne wątpliwości, czy 19 października zobaczymy Pixel Watch. Podobne plotki krążyły o możliwości składania Pixela.

powierzchowne przecieki Twierdzić, że zobaczymy Pixel Watch and Fold wraz z Pixel 6 i 6 Pro. ten złożenie piksela Możemy argumentować, że jest to najmniej prawdopodobne z tych dwóch. Myślę, że Google rozwija składane szczegóły – skompilowane z wersji Androida 12.1 uzyskanej przez Programiści XDA Zawiera kilka ulepszeń, które najwyraźniej mają na celu składanie urządzeń.

Ale uważamy też, że Google będzie chciał uniknąć rozpraszania się serii Pixel 6, zwłaszcza po tym, jak zainwestował tyle wysiłku w jej napompowanie.

Jeśli chodzi o Pixel Watch, Google z pewnością może poślizgnąć się w zapowiedzi smartwatcha, ale myślę, że gdyby firma miała smartwatcha, by to ujawnić później w tym roku (być może zbiegając się z Wear OS 3 zmodernizowany, który zostanie wydany w 2022 r.).

Poza tym od tego czasu nie widzieliśmy wielu wycieków Pixel Watch Jon Prosser, przeciek na YouTube, pokazał kilka programów Jak mógłby wyglądać Pixel Watch w kwietniu. Innymi słowy, przedstawię oba pod nagłówkiem „Nieprawdopodobne” – nie oczekuj ich 19 października, ale nie wykluczaj ogłoszenia 2022.

Inteligentne produkty domowe i inne możliwości

Etui Pixel Buds Series-A

W przeciwieństwie do Pixel 6 i 6 Pro, możliwe jest, że Google ujawni kilka innych rzeczy, takich jak produkty inteligentnego domu. Podejrzewam jednak, że prawdopodobnie dostaniemy telefony (w końcu jest to premiera Pixel Fall).

W każdym razie mogliśmy zobaczyć nowe inteligentne głośniki od Nest. Firma Google wprowadziła niedawno kilka nowych kamer Nest, więc wątpimy, czy dostaniemy którąkolwiek z nich. Może też nowy termostat Nest? W końcu wszystko to jest mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę całkowity brak plotek na jej temat.

READ  Chipset, kamera i wyświetlacz Redmi Note 8 2021 są szczegółowe

Może na imprezie zobaczymy nowe Pixel Buds. Twierdzę, że Google ma sens wypuszczać nowe wysokiej klasy wkładki douszne wraz z nowymi, wysokiej klasy telefonami Pixel. Ale z drugiej strony, żadne plotki nawet nie wskazywały na Pixel Buds, a Google wydaje się być zadowolony z tego Pixel Buds Seria..

Premiera Pixel Fall firmy Google zaplanowana jest na 19 października o godzinie 13:00 ET / 10:00 PT. Jeśli jesteś zainteresowany śledzeniem wydarzenia, możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak je obejrzeć Tutaj.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top