Hyun Jin Ryo poddawany jest rezonansowi magnetycznemu po wczesnym wypisie

13:45: Blue Jays ogłosili, że Rio został ponownie umieszczony na 15-dniowej liście ofiar z powodu nawracającego stanu zapalnego w lewym przedramieniu. prawa ręka Jeremy BeasleyW podobnym ruchu wybrano naszyjnik z Triple-A Buffalo. Zajmie miejsce Ryu na aktywnej liście (prawdopodobnie wypełni miejsce w 'Pen, podczas gdy Stripling zjeżdża do punktu wirowania Ryu).

Beasley, lat 26, zezwolił na osiem biegów w 9 1/3 inningów dla Jays w 2021 roku, ale jak dotąd uzyskał wynik 1,01 ERA z 31,6% współczynnikiem uderzeń i 8,1% współczynnikiem chodzenia w 26 2/3 inningów na poziomie Triple-A w 2022.

11:06: Blue Jays Yusr hyun jin ryu Dyrektor Charlie Montoyo powiedział dziennikarzom (Link do Twittera przez Scotta Mitchella z TSN). Wygląda na to, że dzisiaj nie będzie oficjalnej aktualizacji dla Ryu, ponieważ Montoyo mówi teraz, że Ryu jest nadal oceniany (Link do Twittera przez Shi Davidi z Sportsnet). Jest prawdopodobne, że Ross rozrostek Jednak kolejny obrót Ryu podejmie w jednej rundzie.

To już druga sprawa przedramienia 35-letniego Rio, który walczył o 5,33 ERA w zaledwie sześciu występach i 27 inningach w 2022 roku. Rio spędziło około miesiąca na liście kontuzjowanych z tym, co zespół nazywa zapalenie przedramienia i powtarzające się filmowanie, a kolejna sesja zdjęciowa jest wyraźnym powodem do niepokoju. Montoyo powiedział Mitchellowi i innym, że Ryo wydaje się mieć do czynienia z „takim samym, z jakim spotkał się ostatnim razem”, co nie wzbudza zbytniej pewności siebie.

Jeśli Ryu potrzebuje kolejnej nieobecności, Jays jest przynajmniej przygotowany na stratę. Podpis poza sezonem Kevin Gussman A Alk Manoh Lepiej radzili sobie w rotacji, gdy byli nowicjuszami Yossi Kikuchi Ostatnio był solidny w środku grupy. Wybierz termin ustalony w zeszłym roku, Jose PeriosWalczył podczas swojego pierwszego pełnego sezonu w Toronto, mimo że był jednym z najbardziej konsekwentnych graczy AL w ostatnich sezonach. Stripling dobrze sobie poradził w roli swingmana i daje Jaysowi lepszą opcję „szóstego startu” niż większość klubów obecnie. Tymczasem były potencjalny klient Nate Pearson Po długiej walce z mononukleozą rozpoczął odwyk.

READ  McDavid mówi, że Oilers są na krawędzi rywalizacji po tym, jak Kanadyjczycy dotrą do finału

Ryo jest w trzecim sezonie czteroletniego kontraktu o wartości 80 milionów dolarów. Jego pierwsza kampania w Toronto była fantastyczna, rozpoczynając 12 meczów i sprintem do 2,69 ERA w skróconym sezonie 2020 – wystarczająco dobry, aby zająć trzecie miejsce w głosowaniu Cy Younga w MLS. Był solidny, ale mniej produktywny w 2021 roku, biorąc piłkę 31 razy i osiągając 4,37 ERA z niskimi uderzeniami w ciągu życia 169 klatek.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top