Czy Halo Infinite Multiplayer zostało wydane wcześniej? Oczekiwana data premiery, plotki i nie tylko

Witaj nieskończoność Długo oczekiwany tytuł w końcu zbliża się do daty premiery. Opracowany przez 343 Industries i wydany przez konsolę Xbox tytuł ma ukazać się w przyszłym miesiącu, 8 grudnia 2021 roku. Najnowsze informacje mogą jednak wskazywać, że darmowa gra wieloosobowa może mieć wcześniejszą wersję.

Halo Infinite pierwotnie zaplanowano na jesień 2020 r., a ma zostać wydane wraz z najnowszą konsolą Xbox Series X | S. Jednak po tym, jak tytuł nie zaimponował publiczności po jego premierze, Xbox opóźnił grę o około rok. 343 ogłosiło również, że tryb wieloosobowy dla Halo Infinite będzie darmowy. Z datą premiery za niecały miesiąc, szum wokół powrotu Master Chiefa jest najwyższy w historii.


Czy darmowa gra wieloosobowa Halo Infinite może zostać wydana wraz z obchodami 20. rocznicy Xbox, które odbędą się 15 listopada?

Bezpłatny tryb wieloosobowy w Halo Infinite jest oficjalnie ustawiony na 8 grudnia Wraz z kampanią na Xbox One i Xbox Series X | S i PC za pośrednictwem Steam i Microsoft Store. Jednak niedawna eksploracja danych w Microsoft Store ujawniła datę 15 listopada, kiedy Xbox przygotowuje się do świętowania swojej 20. rocznicy. Chociaż sklep Microsoft Store został od tego czasu zaktualizowany, aby odzwierciedlić oficjalną datę 8 grudnia, więcej plotek potwierdziło datę 15 listopada.

2021 to nie tylko 20-lecie marki Xbox, ale także rocznica Dzień dobry. Podczas poprzedniego rejsu gra wieloosobowa Halo Infinite wydawała się gotowa do uruchomienia. Darmowy tytuł będzie dostępny dla wszystkich na PC (Microsoft Store i Steam) wraz z Xbox One i Xbox Series X | S.

Możesz nagle pobrać Halo Infinite, jeśli szukasz go na PC. Pogłoski o niespodziewanym wydaniu trybu wieloosobowego w poniedziałek wydają się być prawdziwe. https://t.co/5d3eyjp75k

READ  Redmi Note 11T 5G pierwsza sprzedaż online dzisiaj w Indiach w południe, sprawdź oferty tutaj

Podczas gdy Microsoft Store został zaktualizowany, aby odzwierciedlić datę 8 grudnia, ostatnie pogłoski sugerują, że 15 listopada będzie datą premiery darmowego komponentu gry wieloosobowej Halo Infinite. Co więcej, zaktualizowano listę gier wieloosobowych Halo Infinite w serwisie Stream.

Biorąc pod uwagę, że 2021 to także 20. rocznica Halo, niespodziewany debiut darmowej gry wieloosobowej Halo Infinite byłby świetnym sposobem na uczczenie tej rocznicy.

Jednak może tak nie być, ponieważ Xbox właśnie uruchomił Forza Horizon 5 na początku tego miesiąca, który zgromadził już miliony graczy, a wydanie darmowej gry Halo Infinite dla wielu graczy w tak bliskiej odległości może mieć wpływ na bazę graczy oba tytuły.

Nie wiadomo, czy Xbox zaskoczy premierę 15 listopada. Jednak jedno jest pewne, szum wokół Halo Infinite jest wyższy niż kiedykolwiek.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *