Powrót do formy gwiazd przez Siakam nie wystarczy, ponieważ Raptors zakochują się w Pistons

Toronto – Powrót Pascala Siakama – ok. godz.

Napastnik Toronto Raptors wyglądał jak jego stara gwiazda All-Star, gwiazda All-NBA w sobotę wieczorem, kiedy zdobył 25 punktów, 12 zbiórek i siedem asyst, strzelając 9 z 14 z boiska.

Niestety, nie dotarł tam, ponieważ jego solidny występ nie wystarczył, aby Raptors pokonać Detroit Pistons. Toronto spadło 127-121, w dużej mierze dzięki frustrującej niemożności zamiany rzutów wolnych, ponieważ właściciele domów wyszli tylko 20 z 31 z taśmy charytatywnej.

Siakam był kiepski w dobrej passie, zdobywając tylko 5 na 9.

Jednak wszędzie indziej było świetnie. Wyglądał na silnego w kierunku kosza, miał rzut za trzy punkty i podejmował dobre decyzje z piłką.

Wyglądał tak dobrze w sobotni wieczór, że jego ostatnia passa była trochę rozczarowaniem, ponieważ nie zdobył hat-tricka, mimo że miał prawie jednego w pierwszej połowie z 10 punktami, siedmioma zbiórkami i sześcioma asystami.

– To była skuteczna noc, kiedy strzeliło się tak wielu piłkarzom, że mogli również przegapić kilka rzutów wolnych – powiedział Nick Norse, trener Siakam Raptors. „Dwadzieścia pięć, 12, 7. Bardzo dobranoc. Po prostu myślałem, że jego aktywność była dobra.”

Chyba najbardziej zachęcający był fakt, że zagrał 35 minut. Grał co czwartą kwartę z wyjątkiem ostatnich 18 sekund po tym, jak popełnił szósty faul.

„Miał trzydzieści pięć lat, w co grał? Rany, powinienem był go tam przemycić na kolejne 22 (sekundy)”. Powiedzieli, że wszystko idzie, myślę wstecz, wszystko. z jakichkolwiek ograniczeń teraz.”

Siakam dodał z chwilowego ograniczenia, które prawdopodobnie zostanie zniesione: „Jestem podekscytowany. Tak, oczywiście wykonali świetną robotę, jak zawsze mówiłem. I przez lata byli w tym naprawdę dobrzy, i chcę się tylko upewnić, że to powiem. Zaufaj mi. Alex (McEchnie, wiceprezes Raptors ds. zdrowia i wydajności graczy), ufam personelowi medycznemu i pracy, którą byli w stanie wykonać. i wiedzą, o czym mówią.

READ  „Najtrudniejsza rzecz na świecie”: Radocano o wycofaniu się z Wimbledonu | wiadomości tenisowe

„A dla mnie po prostu ufaj temu procesowi. Minęło sześć długich miesięcy bycia tam i wiem, że będzie lepiej, a on to zrobi, więc słucham ich i myślę, że to było dobre dla mnie i już z tym skończę”.

Chociaż nietrafione rzuty wolne Raptors – w tym dwa nietrafione rzuty wolne Siakama tylko w czwartej kwarcie – to, co naprawdę ich zepsuło, to kilka nietypowych załamań w obronie w czwartej kwarcie, w wyniku których kilka szeroko otwartych trójek. do tłoków.

„Nie wyszliśmy z zbyt wiele… tylko tyle”, powiedziała pielęgniarka. „Nie uderzaliśmy piłki wystarczająco blisko, więc czuli się bardzo komfortowo, kilka nieudanych zadań na początku, zostali uderzeni przez niektórych meloników i takie rzeczy, których normalnie nie robimy lub nie powinniśmy”.

Te trójki i kilka zgrabnych koszy ze sprzęgłem z pierwszego wyboru Cade’a Cunninghama były duże na horyzoncie.

„Ma to samo, co leczył Cale [Lowry] powiedział trener Pistons i były szef Raptors na ławce, Duane Casey z Cunningham. Jest naturalnym liderem. Nie musisz go wciskać w tę rolę. To rodzaj przeskoku do niego”.

Pomimo przegranej, było wiele dobrych rzeczy w występie Toronto, takich jak gra Gary’ego Trenta Jr., który miał 23 punkty, czy Gorana Dragica, który wcześniej nie grał. Dziewięć meczów wcześniej został poproszony o zastąpienie kontuzjowanego Freda Vanfleeta. Dragic zrobił to imponująco, zdobywając 16 punktów w 6 z 12 strzałów.

Jednak wielka noc Siakamu była wielkim objawieniem. Mimo że został pokonany, wydawało się, że to dobra rzecz, która może tylko dać Raptorom impuls do dalszego rozwoju.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top