Babylon’s Fall od PlatinumGames jest teraz grą serwisową na żywo

Ta historia jest częścią zbioru opowiadań o nazwie


E3 2021 odbędzie się w dniach 12-15 czerwca jako wirtualne wydarzenie online na nowo. Nintendo, Xbox, Bethesda, Square Enix, Sega, Bandai Namco, Ubisoft, Capcom i inne zaoferują nowe ogłoszenia gier wideo, zwiastuny, daty premier i nie tylko.

Trzy lata po ogłoszeniuA upadek Babilonu Masz nowy zwiastun i więcej szczegółów niż kiedykolwiek wcześniej w Pokaz Square Enix E3 2021 w niedzielę. Wśród tych szczegółów jest fakt, że gra jest opracowywana i planowana jako gra na żywo, według dewelopera PlatinumGames.

W krótkiej wiadomości dla programistów po zwiastunie E3, członkowie upadek BabilonuZespół twórców gry wyjaśnił, że po wydaniu gra otrzyma aktualizacje zawierające nową zawartość. Zgodnie z opisem zwiastuna gry na YouTube, ta zawartość będzie zawierać „Tryby gry” i zostanie wydana za darmo.

Deweloperzy wyjaśnili również, że w grę będzie można grać w trybie jednoosobowym, ale także umożliwią graczom dołączanie do czteroosobowych grup w celu ukończenia lochów – potencjalna sceneria dla nowej zawartości. -op będzie ograniczony do lochów lub jeśli będzie dostępny również w dalszej części gry.

Poza nowo ogłoszonymi pozycjami usługi live, upadek Babilonu Podobnie jak to, co wcześniej pokazały Square Enix i PlatinumGames. To wciąż gra RPG, z dużym naciskiem na walkę typu hack-and-slash, i wciąż jest osadzona w błyszczącym mieście Nowy Babilon, miejscu, które wydaje się łączyć fantasy i wysokie elementy biblijne.

Ten nowy zwiastun potwierdził również, że gra się zbliża PlayStation 5, oprócz wcześniej zapowiadanych platform dla Playstation 4 I komputer. Niestety, jedna rzecz, której gra nie ma, to data premiery, chociaż możesz zapisać się do bety na الإصدار Oficjalna strona gry.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top