3 hotele na wyspie Vancouver są oceniane jako jedne z najlepszych w Kanadzie

Wiktoria –

Vancouver Island jest domem dla niektórych z najbardziej pożądanych hoteli i kurortów w kraju, według nowego rankingu portalu turystycznego Condé Nast Traveler.

We wtorek Condé Nast opublikował listę najlepszych hoteli według krajów i na całym świecie, na podstawie ankiet wypełnionych przez ponad 800 000 użytkowników Condé Nast.

Trzy instytucje na wyspach znalazły się na szczycie listy najlepiej ocenianych hoteli i kurortów w Kanadzie w 2021 r.

The Oak Bay Beach Hotel jest oceniany #1 hotel w Kanadzie, I Ranga 19 Na liście najlepszych hoteli na świecie Condé Nasta.

„Spersonalizowana obsługa i znacząca komunikacja są podstawą wszystkiego, co robimy”, powiedział Madon Bilan, dyrektor generalny Oak Bay Beach Hotel w oświadczeniu w środę.

„Nagroda ta jest wyrazem uznania dla najlepszych w branży i jest wspaniałym świadectwem poświęcenia, pasji i wytrwałości, których przykładem są nasi pracownicy każdego dnia w tym pełnym wyzwań roku”.

Tymczasem dwa inne kurorty na wyspie Vancouver zostały wybrane jako najpopularniejsze kurorty w Kanadzie.

Nazwa Wickaninnish Inn w Tofino pochodzi od Drugi najlepszy kurort w Kanadzie W 2021 r. Brentwood Bay Resort & Spa na Wyspie Południowej zajął siódme miejsce.

„Ludzie tworzą to miejsce, a to uznanie wiele znaczy dla naszego zespołu, który przez ostatnie 25 lat nieustannie dążył do tworzenia i ulepszania magicznych doświadczeń dla wszystkich naszych gości” – powiedział Charles McDermid, właściciel Wikanish Inn w oświadczeniu we wtorek. , zauważając, że nasza rocznica przypada w 2021 r. Dwudzieste piąte miejsce w ośrodku.

„Stoimy na ramionach wszystkich, którzy byli przed nami, a jednak nawet po 25 latach nieustannie pracujemy, aby być lepszymi dzisiaj niż byliśmy wczoraj i lepszymi jutro niż dzisiaj” – powiedział.

Wtorkowe rankingi to 34. edycja corocznego plebiscytu Readers’ Choice Awards organizowanego przez Condé Nast Traveler.

READ  Kolumbia Brytyjska rozszerza ograniczenia w podróżowaniu, pozostawiając przemysł turystyczny ostrożny

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top