Planowany jest spin-off Star Lord T’Challa

podziwiać

Marvel Studios przedstawia animowaną antologię z alternatywnego uniwersum „What If…?” W ciągu ostatnich kilku tygodni z wieloma alternatywnymi wersjami obecnych postaci, które nagrały pewną miłość fanów, takich jak Kapitan Carter.

rozmawiać z różnorodny W tym tygodniu główny scenarzysta A.C. Bradley i reżyser Brian Andrews rozmawiali o planach na drugi sezon i ujawnili, że początkowo planowali wyreżyserować Tishalę jako Star-Lorda w jego własnym programie.

Potem oczywiście Chadwick Boseman, aktor, który grał T’Challę na ekranie w „Czarnej Panterze” i wyraził tę różnicę w serialu, przeszedł obok niego wkrótce po nagraniu jego kwestii:

„Chadwick [Boseman] Wcześnie zarejestrował swoje przedmioty w Star-Lord T’Challa. Ale mieliśmy te późniejsze odcinki, w których on jest włączony i wyłączony, i minęło dużo czasu, zanim to otrzymaliśmy [again].

Niedługo po ostatnim nagraniu zmarł. Myślę, że to mogło być tylko kilka miesięcy lub miesiąc. Oczywiście nikt z nas nie wie. Ale mamy go w samą porę, żeby mieć to wszystko [for Season 1]. Myślę, że próbował się też wysilić, ponieważ T’Challa był dla niego tak ważny – podobnie jak ta nowa wersja Star-Lorda T’Challa dla niego. wykopał to.

Nie wiem, czy on o tym wie, ale był plan, aby Star-Lord T’Challa zerwał swój własny program z tym wszechświatem i tą załogą i tak dalej. Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Wiemy, że on też by to pokochał. A potem, jak wiesz, odszedł i wszystko to zostało zapomniane. Więc kto wie? Może pewnego dnia.”

Dziewięcioodcinkowa seria właśnie wydała finał sezonu, a drugi sezon ma zawierać nowsze filmy Marvela, takie jak „Shang-Chi” i nadchodzący „Eternals”. Oczekuje się, że drugi sezon zostanie wyemitowany w 2022 roku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top