Lexus prezentuje model 2022 LX 600 przed jego debiutem 13 października

Obraz artykułu zatytułowanego Lexus dokucza 2022 LX 600 przed jego debiutem 13 października

Kiedy Toyota Produkcja Land Cruisera została przerwana W Stanach Zjednoczonych w 2022 roku wielu potępiło utratę topowego SUV-a Toyoty. Jednak jego kuzyn Lexus nie opuszcza nas wkrótce — zamiast tego otrzymujemy zupełnie nową wersję flagowego rodzinnego pickupa.

Zaktualizowany LX ma uczestniczyć w Globalny Land Cruiser serii 300 Platforma GA-F, jak twierdzi Toyota, spowodowała zmniejszenie masy o 440 funtów w stosunku do Cruisera. Liczby mogą się różnić w zależności od luksusowych czasów Lexusa, ale nie zdziw się, jeśli nowy LX spadnie w klasie wagowej od poprzedniego modelu.

Szybki zwiastun nie zdradza zbyt wiele na temat nadchodzącego SUV-a

Oczekuje się, że LX 600 będzie również współdzielił nowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem, który zapewni 409 koni mechanicznych i 479 funtów momentu obrotowego. Przy pojemności skokowej 3,5 litra nie jest jasne, co (jeśli w ogóle) oznacza 600 w nazwie SUV-a. Moc podwojona w kilowatach? Moment zaokrąglania, Nm, z dokładnością do 100?

Podobnie jak poprzedni model, nowy LX ma konkurować z większymi SUV-ami, takimi jak Lincoln Navigator, Cadillac Escalade i Infiniti QX80. Turbodoładowany silnik Lexusa może dążyć do osiągnięcia w tym segmencie rekordowo niskiej oszczędności paliwa, ale czas (i cykle testowe EPA) pokaże, czy jest to skuteczne.

Image for article titled Lexus Teases The 2022 LX 600 Ahead Of Its October 13 Debut

Given the teaser’s dusty, unpaved setting, it’s likely Lexus will continue to lean into the off-road prowess of their largest SUVs. The LX and GX are known for pasujące jeepy pod względem umiejętności, a Brak odznaki Trail Rated słynnego Grand Wagoneera Daje to szansę Lexusowi na udział w swoich roszczeniach do luksusowego rynku off-roadowego.

Nadchodzący LX zostanie w pełni ujawniony w wydarzenie cyfrowe 13 października. Lexus nie potwierdził, czy lakier Nouri Green z poprzedniego modelu powróci, ale należy ich ostrzec, że jeśli nie, to zrobię zamieszki.

READ  Sędzia Sądu Najwyższego Kolumbii Brytyjskiej odrzuca wniosek ławy przysięgłych o umieszczenie szczepień

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top