Białystok Lowlanders ponownie podpisał kontrakt z HC Troy Baker

Grafika: Igor Lazarević Zdjęcie: Marcin Fijakovsky

ten Nizina Białostocka, Drugie miejsce Polska Liga Piłki Nożnej W 2021 roku ogłosili rezygnację głównego trenera Troya Bakera.

36 lat Piekarz Kierowany z Kalifornii Ludzie nizinni Do półfinału w PFL Trenował w swoim piątym sezonie w sezonie 2021 Europa. W 2019 roku jako główny trener Budapesztańskie dzwonki krowie w Węgierska Liga Piłki NożnejOsiągnął ten sam wyczyn, zdobywając Budapeszt HFL Półfinał. Przyszedł pierwszy Europa Jako koordynator ataków w 2015 roku Laura Byki w Norwegia, Gdzie Pomógł Byki Ich pierwszy i jedyny sukces Norwegia Mistrzostwo. W następnym sezonie pracował jako trener linii ofensywnej Renegaci z Zurychu w Liga Narodowa Szwajcarii I główny trener Młodsi renegaci. Został w Szwajcarii na następny sezon Pianna Jets Jako główny trener w 2017 roku. On wyszedł na Węgry Jako Asystent Specjalny w 2018 r. Krowie dzwonki.

Piekarza Kariera trenerska w szkole średniej i szkole średniej jest wszechstronna i skuteczna. Ostatnio pracował jako specjalny asystent Liceum Lyndona (Kalifornia) po raz pierwszy od 15 lat pomaga drużynie awansować do play-offów. Był trenerem linii defensywnej Chrześcijanin z Kentucky Po pracy jako trener running backs w 2017 roku Uniwersytet Ewangelicki W 2014. Miał taką samą sytuację Uniwersytet Stanowy w Oklahomie Panhandle (2013) i jego macierzystej uczelni, kolegium tyłek W 2012. Służył również jako trener linii ofensywnej Trójcy Prezbiteriańskiej (2010, 2011) i Liceum Calavarus (2006).

Piekarz Czekam na powrót do Ludzie nizinni:

„Jestem bardzo podekscytowany kolejnym rokiem spędzonym w Lollanders. Jestem wdzięczny za zaufanie kierownictwa do mnie i możliwość stworzenia zespołu. Mamy kilka niedokończonych spraw i możemy je zakończyć w tym roku, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

READ  Borisu traci prezydenturę. Piotr Lisecci nie żyje

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top