Zbigniew Boniek podsumował upadek Superligi. Wystarczyło jedno zdanie „futbolu”

Superlika została wówczas zawieszona we wtorek wieczoremJak wszystkie angielskie kluby: Manchester City, Chelsea, Arsenal, Liverpool i Manchester United zrezygnowały. A.C. Mediolan i Inter Mediolan chcą pójść w ich ślady, pozostały tylko cztery „kluby rebeliantów”: Juventus, Real Madryt, FC Barcelona Oraz Atletico Madryt. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią „projekt zostanie zrestrukturyzowany”.

Obejrzyj wideo
Co za samobójstwo! Lider stracił punkty przeciwko Napoli [ELEVEN SPORTS]

– Spójrzmy prawdzie w oczy, III wojna światowa się przygotowuje. Tym razem w piłce nożnej. W tej chwili nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska. Bomba atomowa już wybuchła. Pewność siebie balowych ludzi jest mocno nadszarpnięta i trudno jest odtworzyć dobry klimat – Zbigniew Boniek w rozmowie z Meksykiem przewidział, że „założyciele będą w nich sami”.

Nieoficjalne: zmiana gospodarzy polskich meczów na Euro! Dwa mecze w Rosji

Zbigniew Boniek: To koniec. Piłka jest dla każdego

– Z ostatniej chwili !!! To koniec. Dobranoc – podsumował wtorkowe zamieszanie Zbigniew FeniksRozkoszuj się jesienią Super Ligi. Wcześniej udostępnił tweet Romy przeciwko bramce Costasa Manolasa Barcelona (3: 0) – Ten gol dał Rzymianom ekscytującą przewagę do półfinału Liga Mistrzów W sezonie 2017/18. – To się nigdy nie zdarzyło w Super League… Jeden z najpiękniejszych wieczorów dla kibiców… – Bonic w pigułce.

Feniks Wczesnym rankiem dodał: – Bal jest dla każdego, każdy może marzyć. Zamknięte mecze dla kilku klubów nigdy nie są w porządku z punktu widzenia środowiska. Sung zgadza się, że jest wiele rzeczy, które można poprawić.

READ  Zagraniczne banki kalkulują koszt polskiego ruchu, aby złagodzić skutki podwyżek stóp

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top