Zbigniew Boniek podsumował upadek Superligi. Wystarczyło jedno zdanie „futbolu”

Superlika została wówczas zawieszona we wtorek wieczoremJak wszystkie angielskie kluby: Manchester City, Chelsea, Arsenal, Liverpool i Manchester United zrezygnowały. A.C. Mediolan i Inter Mediolan chcą pójść w ich ślady, pozostały tylko cztery „kluby rebeliantów”: Juventus, Real Madryt, FC Barcelona Oraz Atletico Madryt. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią „projekt zostanie zrestrukturyzowany”.

Obejrzyj wideo
Co za samobójstwo! Lider stracił punkty przeciwko Napoli [ELEVEN SPORTS]

– Spójrzmy prawdzie w oczy, III wojna światowa się przygotowuje. Tym razem w piłce nożnej. W tej chwili nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska. Bomba atomowa już wybuchła. Pewność siebie balowych ludzi jest mocno nadszarpnięta i trudno jest odtworzyć dobry klimat – Zbigniew Boniek w rozmowie z Meksykiem przewidział, że „założyciele będą w nich sami”.

Nieoficjalne: zmiana gospodarzy polskich meczów na Euro! Dwa mecze w Rosji

Zbigniew Boniek: To koniec. Piłka jest dla każdego

– Z ostatniej chwili !!! To koniec. Dobranoc – podsumował wtorkowe zamieszanie Zbigniew FeniksRozkoszuj się jesienią Super Ligi. Wcześniej udostępnił tweet Romy przeciwko bramce Costasa Manolasa Barcelona (3: 0) – Ten gol dał Rzymianom ekscytującą przewagę do półfinału Liga Mistrzów W sezonie 2017/18. – To się nigdy nie zdarzyło w Super League… Jeden z najpiękniejszych wieczorów dla kibiców… – Bonic w pigułce.

Feniks Wczesnym rankiem dodał: – Bal jest dla każdego, każdy może marzyć. Zamknięte mecze dla kilku klubów nigdy nie są w porządku z punktu widzenia środowiska. Sung zgadza się, że jest wiele rzeczy, które można poprawić.

READ  Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May kręcą Grand Tour w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *