Darren League. Mistrz Kiruba Azoti Semic Police w Polsce

Gruba pokonał Semitic Police Development Skyres Resso 3: 1 i został mistrzem Polski. Mecz trwał do trzech zwycięstw, a Cheeks wygrał 3: 1.

Pierwsza odsłona czwartego finału konfliktu była zaciekła i żadna ze stron nie była w stanie osiągnąć znaczących i trwałych korzyści. Wprawdzie po bloku Jusanna Efimenko-Madkovskaya publiczność odskoczyła z trojgiem oczu (14:17), ale gospodarze od razu zlikwidowali straty. 23:23 Setta zostaje rozwiązany przez pierwsze dwie akcje. Najpierw senat Jack Kisal pokazał genialny atak, a niedługo potem Olga Strandsali pokonała blok wroga (25:23).

Drugi mecz rozegrano na korzyść rzeszowian (3: 6, 6:10). Gospodarze zdobyli punkt (12:13), ale po serii dobrych występów Keiry Van Reyk, Develops odbudowali swoją przewagę (12:18). Policja zaczęła odrabiać straty iw końcu odnalazła swoją drogę! Po trzech udanych atakach i jednym secie Giovanni Brokoshevich-Kanjian objął prowadzenie 23:22. Jednak łupem rywali padły kolejne trzy piłki. Atak, blok i atak Van Rycka pokonały seta z punktów Rassova (23:25).

Kolejny set z sukcesem rozpoczęli także rzeszowscy siatkarze. Było 6: 8, potem 8:11, po asie serwisowym Marty Krożewskiej. Jednak policja szybko odrobiła straty. Była 11:11 po asie serwisowym Brookosevic-Kanjian i znowu widzieliśmy zaciętą walkę obu drużyn. W końcu gospodarze objęli prowadzenie (22:19), ale podopieczni Resso wciąż walczyli. Po ataku na Jelenę Błagozevic otrzymali kontakt punktowy (23:22). Jednak ataki Kisala i Pragoszewika-Kanjiana zostały ustawione na poparcie Semika (25:22).

Zuchwałe dziewczyny chętnie przystąpiły do ​​następnej gry. Po dwóch asach Natalii Matrix było 4: 1, potem 8: 3, a ich gra wciąż toczyła się do akcji. Konkurenci nie mogli już wiele zrobić. Po bloku punktowym Jacka Kissela różnica wynosi dziesięć punktów (18: 8). W tej sytuacji gospodarze zachowali cichą przewagę i zmierzali do mistrzostw. Sprawne ułożenie policzków w najlepszym finale (25:15) zapewniło im zwycięstwo.

READ  USA: Masakra na przyjęciu urodzinowym w Kolorado

Nigdy wcześniej tego nie widziałeś! Sprawdź nową usługę Sports Interior! Wejdź na Sports.interia.pl!

Chemik: Marlina Kovalevska, Olga Strandzali, Agnieszka Kokalevska, Joanna Prokoshevik-Kanzian, Martina ச Kasik, Senat Jack Kisal – Paulina Maj-Erward (Libero) i Martina Grozar, Nadal, Nadal.
Tworzenie: Marta Krajevska, Jelena Blagozevic, Jusanna Efimenko-Madkovska, Keira van Ryk, Alexandra Lasik, Anna Stencil – Alexandra Krasos (Libero) i Juliet Fiden-Laplo, Trener: Stephen Antica.

Poziom dopasowania za trzy zwycięstwa: 3-1 dla chemika.