„Wszyscy jesteśmy Sarah.” Mieszkańcy Londynu wyszli na ulice po zabójstwie 33-letniej dziewczynki. W sprawie został oskarżony policjant Wiadomości ze świata

Wieczorem 3 marca Sarah Evard wyszła wieczorem do przyjaciela i poszła do pobliskiego domu. Kamery monitorujące zarejestrowały jej ślad Pewnego razu Ostatni to 21:30. 12 marca ciało kobiety zostało znalezione w lesie w hrabstwie Kent. Porwanie i Morderstwa 33-latek został oskarżony o napaść na policjanta, który kończył swoją zmianę w pobliżu miejsca zaginięcia w dniu zaginięcia zmarłego. Ciało zamordowanego znaleziono w pobliżu rezydencji oficera. Aresztowano również żonę policjanta, któremu postawiono zarzuty współudziału, ale został zwolniony za kaucją. TVN24. Sprawa Sarah Everest wywołała poruszenie wśród londyńczyków i wywołała debatę na temat bezpieczeństwa kobiet w Wielkiej Brytanii.

Obejrzyj wideo
Zaostrza patologię zakaźną. „Przemoc w rodzinie to palący problem”

Niemcy chcą uwolnić polskiego dziennikarza aresztowanego w Birmie

Anglia. Protesty po zabójstwie Sarah Everest

W sobotę wieczorem w Londynie zorganizowano kampanię informacyjną poświęconą pamięci zamordowanej kobiety. Policja nie zgodziła się z ustawodawcą, powołując się na ograniczenia dotyczące infekcji wirusem koronowym. Mimo to pod hasłem mieszkańców Londynu „Przywróćmy te ulice” Sara zebrała się na ostatnim miejscu. Zgodnie z zapowiedzią ReutersPrawie tysiąc osób wyszło na ulice. Mieszkańcy Londynu przynieśli świece i transparenty z hasłami „Wszyscy jesteśmy Sarah”, „Policja nas nie chroni” ja „Skończymy z przemocą wobec kobiet”.

Tłum żałobników przerodził się w protesty i zakończył się starciami z policją. Kilku protestujących krzyknęło „Wstydź się!” Wobec władz. Z akt protestujących wynika, że ​​policja walczyła, a jedna z kobiet została rzucona i powalona na ziemię.

Zastępca komisarza Policja Londyńska metropolita Helen Paul powiedziała Reuterowi, że cztery osoby zostały aresztowane pod zarzutem naruszenia porządku publicznego i przepisów zdrowotnych. Burmistrz Londynu powiedział na Twitterze, że reakcja policji była czasami „niewłaściwa lub nieproporcjonalna”.

Sceny ogólne klubu są niedopuszczalne. Ze zdjęć, które widziałem, jasno wynika, że ​​policja ma obowiązek egzekwowania przepisów rządu, ale czasami odpowiedź jest niewłaściwa lub nieproporcjonalna. Spieszę się, aby skontaktować się z komisarzem w celu uzyskania wyjaśnień

– napisał na Twitterze burmistrz Londynu Sadiq Khan.

READ  Polska przedstawia plan restrukturyzacji przemysłu trzody chlewnej

Boris Johnson, Premier Brytania napisała na Twitterze, że on i jego narzeczony zapalą świecę i pomyślą o swoich przyjaciołach i rodzinie. „Musimy działać szybko, aby znaleźć wszystkie odpowiedzi na tę ohydną zbrodnię” – powiedział premier. Boris Johnson powiedział, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić kobietom bezpieczeństwo na ulicach.

Relacje z zatrzymania polskiego fotoreportera w MyanmarzeRelacje z zatrzymania polskiego fotoreportera w Myanmarze

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *