Przedstawiamy BauWatch w Polsce | EurobuildCEE

Przedstawiamy BauWatch w Polsce |  EurobuildCEE

BauWatch wynajął 1 650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Pruszków VI. Firma dostarcza kamery i inteligentne oprogramowanie do wież CCTV, a także utrzymuje certyfikowane centra monitoringu.

BauWatch to holenderski dostawca rozwiązań bezpieczeństwa dla przestrzeni zewnętrznych, takich jak place budowy, projekty energetyczne i infrastrukturalne, które wymagają ochrony przed nieuprawnionym dostępem. Założona w 2008 roku, obecnie obecna w Niemczech, Belgii, Francji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Newmark Polska wynegocjował warunki najmu swojego pierwszego magazynu w Polsce.

W związku z planami wejścia BauWatch do Polski, zalecono zbadanie polskiego rynku i wynegocjowanie z wynajmującym warunków najmu komercyjnego. Zadanie było trudne ze względu na wymagania magazynowe naszego klienta. Panattoni dostosuje powierzchnię magazynową do wymaganej przez BauWatch ilości materiałów ADR, zapewniając efektywność operacyjną.
Jakub Dudkiewicz, Senior Associate w Dziale Przemysłu i Magazynowania, Newmark Polska

Panattoni Park Pruszków VI zlokalizowany jest 22 km na zachód od centrum Warszawy i 2,5 km od autostrady A2. Posiada około 47 000 metrów kwadratowych powierzchni z certyfikatem BREEAM „Outstanding”.

READ  Polska krytykuje migrantów pozostawionych na mieliźnie po siódmej śmierci na granicy | Polska

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *