Vivo X Fold 3 zdobywa miano najlżejszego telefonu składanego

Vivo X Fold 3 zdobywa miano najlżejszego telefonu składanego

Jest lżejszy od popularnych telefonów typu bar, takich jak iPhone 15 Pro Max i Galaxy S24 Ultra

Vivo wypuściło na rynek swój najnowszy składany telefon Vivo

Waży zaledwie 219 gramów, co pobija dotychczasowego rekordzistę Honora Magic V2, który ważył 231 gramów, oraz Samsunga Galaxy Z Fold 5, który ważył 253 gramy.

Pomimo swojej lekkiej konstrukcji, Vivo

Co więcej, jest lżejszy od popularnych telefonów typu bar, takich jak iPhone 15 Pro Max (221 g) i Galaxy S24 Ultra (232 g).

Jak podaje CNET, firma przypisuje sobie zastosowanie materiałów silikonowych drugiej generacji i lekkiego zawiasu z włókna węglowego, aby osiągnąć ten imponujący wyczyn. Jednak choć może pretendować do miana najlżejszego telefonu składanego, Honor Magic V2 po złożeniu jest wciąż o 3 mm cieńszy.

Na rynku, na którym rozmiar i waga od dawna stanowiły wyzwanie dla telefonów składanych, innowacja Vivo stanowi ważny krok naprzód.

Dzięki smuklejszym i lżejszym konstrukcjom urządzenia te mają przyciągnąć szerszą publiczność, przesuwając granice tego, co jest możliwe w technologii smartfonów.

Oprócz modelu podstawowego Vivo wprowadziło także Vivo z najwyższej półki

Wersja Pro zaczyna się od 9999 juanów (~1385 dolarów), a model podstawowy zaczyna się od 6999 juanów (~970 dolarów) i oba są obecnie dostępne wyłącznie w Chinach.

READ  Gdzie jest ostatni prezent w Fortnite?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *