Szokujący double bogey Schefflera kończy rekordową passę Tour

Szokujący double bogey Schefflera kończy rekordową passę Tour

Seria, na którą składały się dwa rzuty karne i potężne uderzenie kijem, zakończyła się szokującym hat-trickiem Scottiego Schefflera.

Scheffler wykonał double bogey na ostatnim dołku w piątek w Texas Children's Open w Houston, zdobywając 70 punktów, kończąc tym samym swój rekord 28 kolejnych rund poniżej normy w Tour (od rozpoczęcia śledzenia w 1983 r.).

Świat nr 1 traci cztery strzały do ​​lidera Tony’ego Finau, który Rekord w karierze z wynikiem 62 Zależy mu na kolejnych zwycięstwach w tej imprezie.

Tymczasem Schaeffler szuka trzeciego tytułu w Tour de France w tylu startach. Po zdobyciu tytułu Arnold Palmer Invitational i The Players Championship, Scheffler tracił zaledwie dwa strzały do ​​Finau podczas gry na par 4 18y W drugiej rundzie na polu golfowym Memorial Park.

Mając nieco ponad 5 stóp przewagi, Scheffler wyszedł prawym skrzydłem. Następnie szybko minął swoje trzymetrowe uderzenie, nie zaznaczając piłki, i ponownie wypadł z gry.

„Frustrujący błąd w ocenie. „Nigdy nie wiesz, co się wydarzy wokół pucharu 18. Tak, po prostu uderz w jedną rzecz, a znokautuj drugą” – powiedział.

„Czułem, że oddałem dobry strzał za pierwszym razem i prawdopodobnie miałem trudności w przerwie, więc oczywiście trochę frustrujące było oddanie dobrego strzału, który nie trafił. Myślę, że drugi strzał , uderzyłem trochę za szybko i nie udało się. „Nie widzę tam wysokiej oceny”

To był niezwykły dzień dla najlepszego gracza gry. Rozpoczął rundę od bogeya, oddając swoje pierwsze uderzenie na ostatnich 50 dołkach. Następnie odbił się trzema birdie na pozostałej części wewnętrznej połowy i zbliżył się do Finau, który grał w porannym szaleństwie.

Po handlu duchem o godzinie 11y Dla ptaszka na 12ySchaeffler oddał strzał w pole karne w 4.14. minuciey I umieść kolejny kwadrat na jego karcie. Dwa dołki później, drugi na par 5 (16).y Zeskoczył z zielonego klifu do wody, przez co upadł na ziemię.

Nadal udało mu się uratować par, a następnie birdie przy 17. miejscuy. Wszystkie oprócz zamka zabezpieczającego jego numer 29y W 18. minucie seriami na czerwono Scheffler wywołał chaosy zielony.

„Oczywiście jestem trochę rozczarowany sposobem, w jaki ukończyłem, ale ogólnie rzecz biorąc, nadal jestem w środku turnieju” – powiedział.

Scheffler z czterema obrońcami i 36 dołkami przed końcem chce zostać pierwszym graczem od czasów Dustina Johnsona w 2017 roku, który wygra trzy mecze z rzędu w ramach tournee. To także jego ostatnia impreza przed Masters, który wygrał w 2022 roku.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *