Vanessa Bourne mówi o wydaniu WWE NXT i ma „pomysły z wizją”, które mają zostać przekazane komuś innemu

Liczba WWE NXT Talent został uwolniony Wczoraj, w tym Vanessa Bourne (Danielle Camilla). Podobno wezwano Bourne’a Do menu głównego w zeszłym roku, ale nie było używane. Jej wydanie było dla niektórych zaskoczeniem, ponieważ nie było używane w menu głównym, ale w niektórych było NXT Taśmy.

Urodzony wczoraj wieczorem odwiedził Twittera i skomentował jej uwolnienie. Napisała w swoim poście: „[Black heart eomji] Dziękuję wszystkim kochanie [Black heart emoji] [Black heart emoji] Nie widzę cię po drugiej stronie [Black heart emoji] Xo [Black heart emoji] VB. Poza tym zamieściłem wideo.

„Witajcie przyjaciele rodziny [and] Fani, dzisiaj dostałem telefon, że nie będę supergwiazdą WWE, co bardzo mnie zszokowało, biorąc pod uwagę całą pracę, jaką wykonałem w ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy. ”„ Początkowo byłem wdzięczny WWE za możliwość, jaką miał ostatnie pięć lat. To była fajna wycieczka. Chcę też bardzo głośno okrzykiwać wszystkim ludziom i fanom, którzy wspierali mnie przez całą moją karierę wrestlingową. Twoje miłe słowa nie pozostały niezauważone.

„Wszystkim hejterom i trollom na Twitterze chciałbym również podziękować wam chłopaki. Naprawdę mnie zmotywowaliście i rozpaliliście we mnie ogień, tylko żartujecie. Wy ludzie Król jest nieszczęśliwy, bądźcie mili. Bycie przyzwoitym człowiekiem dla kogoś nawet nie wiesz, że powinno być trudne. [Borne blows a kiss]. „

Burnie wskazała, że ​​jest podekscytowana tym, co nadchodzi w jej życiu. Wskazała również, że nie będzie musiała martwić się, że jej „mądre myśli” zostaną przedstawione komuś innemu.

„Jestem naprawdę podekscytowany tym kolejnym rozdziałem w moim życiu i naprawdę podekscytowany możliwością pełnego wyrażenia siebie” – powiedział Bourne. „Jest wiele rzeczy do zrobienia, a czego nie można robić w biznesie wrestlingowym i czuję, że w końcu nie muszę się martwić o to, co powiedział kapitan Humano w 2007 roku lub o to, czy któryś z moich pozostałych pomysłów zostanie przekazany komuś innemu , Mogę po prostu być sobą.

READ  Britney Spears zastanawia się nad znęcaniem się ze strony rodziny po ugodzie w sprawie opieki społecznej

„Nie mam żadnych ostrych uczuć, wrogości, tylko dużo dobrej energii i miłości. Czuję się szczęśliwy przechodząc przez ten następny rozdział i mam nadzieję, że wszyscy jesteście świadkami tego. Och, i jeszcze jedno, jestem rozczarowany że nie miałem okazji tego zrobić w WWE. ”To zapasy zombie [sighs and shoulder shrugs], Gęsia skórka. „

Możesz obejrzeć wideo Borne poniżej. Jeśli korzystasz z jakichkolwiek cytatów z tego artykułu, zaakceptuj Wrestling Inc. Do transkrypcji.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *