Lego celebruje różnorodność tęczą miniaturowych postaci

Ilustracja artykułu zatytułowanego Lego celebruje różnorodność tęczą miniaturowych postaci

obrazek: Grupa Lego

Dostępny w sprzedaży 1 czerwca, Every is Cool to 346-elementowy zestaw Lego, który ma na celu uczczenie różnorodności fanów Lego i otaczającego ich świata. Mieści 11 beztwarzowych monochromatycznych miniaturowych figurekw kolorach tęczowej flagi LGBTQIA +. Jest trochę na nosie, ale kopie to.

Zgodnie z filmem dołączonym do dzisiejszego porannego oświadczenia, grupa Every is Awesome rozpoczęła się jako osobisty projekt mający na celu zaprojektowanie wiceprezesa Lego Matthew Ashtona, po prostu coś, co reprezentuje wszechstronność i akceptację, jaką należy trzymać na swoim biurku. Kiedy grupa Lego zdecydowała się stworzyć oficjalny zestaw, który celebruje dokładnie te rzeczy, pan Ashton przedstawił swój projekt, a reszta to świetny przedmiot do rozmowy za 34,99 $ do domu lub biura.

Z czysto projektowego punktu widzenia podoba mi się ta kolekcja. Lubię projekt Lego skoordynowany kolorystycznie, a te projekty są monochromatyczne Zdumiewający–Już wyobrażam sobie różne zastosowania miniaturowych włosów i innych elementów. Ze względu na wiedzę może być konieczne zdobycie więcej niż jednego.

Nie zdefiniowano

obrazek: Grupa Lego

Jeśli chodzi o przesłanie, społeczność Lego jest jedną z najbardziej akceptujących i integrujących społeczności. Łączy nas miłość do budowania i kreatywności. Ta grupa to tylko bonus.

READ  Simo Liu krytykuje personel Air Canada na lotnisku Pearson

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *