Lego celebruje różnorodność tęczą miniaturowych postaci

Ilustracja artykułu zatytułowanego Lego celebruje różnorodność tęczą miniaturowych postaci

obrazek: Grupa Lego

Dostępny w sprzedaży 1 czerwca, Every is Cool to 346-elementowy zestaw Lego, który ma na celu uczczenie różnorodności fanów Lego i otaczającego ich świata. Mieści 11 beztwarzowych monochromatycznych miniaturowych figurekw kolorach tęczowej flagi LGBTQIA +. Jest trochę na nosie, ale kopie to.

Zgodnie z filmem dołączonym do dzisiejszego porannego oświadczenia, grupa Every is Awesome rozpoczęła się jako osobisty projekt mający na celu zaprojektowanie wiceprezesa Lego Matthew Ashtona, po prostu coś, co reprezentuje wszechstronność i akceptację, jaką należy trzymać na swoim biurku. Kiedy grupa Lego zdecydowała się stworzyć oficjalny zestaw, który celebruje dokładnie te rzeczy, pan Ashton przedstawił swój projekt, a reszta to świetny przedmiot do rozmowy za 34,99 $ do domu lub biura.

Z czysto projektowego punktu widzenia podoba mi się ta kolekcja. Lubię projekt Lego skoordynowany kolorystycznie, a te projekty są monochromatyczne Zdumiewający–Już wyobrażam sobie różne zastosowania miniaturowych włosów i innych elementów. Ze względu na wiedzę może być konieczne zdobycie więcej niż jednego.

Nie zdefiniowano

obrazek: Grupa Lego

Jeśli chodzi o przesłanie, społeczność Lego jest jedną z najbardziej akceptujących i integrujących społeczności. Łączy nas miłość do budowania i kreatywności. Ta grupa to tylko bonus.

READ  Potencjalne spoilery niespodziewanego powrotu WWE na SmackDown: New Year's Revolution

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *