Taylor Swift zmienia tekst „Karma” na „Karma Is the Guy on the Chiefs”

Taylor Swift zmienia tekst „Karma” na „Karma Is the Guy on the Chiefs”

Travis Kelce pojawił się dziś wieczorem (sobota, 11 listopada) na występie Taylor Swift w Buenos Aires i naprawdę jest wiele do omówienia – w tym fakt, że zmieniła tekst swojej piosenki „Karma”, aby nawiązać do niego. Szczególnie w przypadku „Karma to gość z Chiefs” to do mnie natychmiast powraca.

Krzyczeć.

Przetwarzając to, powinieneś szybko przejrzeć inne ważne notatki z weekendu. Travis i Taylor zjedli razem kolację, a cała restauracja eksplodowała wiwatami na ich cześć:

Co najważniejsze, Taylor zakończyła swój występ schodząc ze sceny prosto w ramiona Travisa i całując go:

Więc dokąd zmierzają sprawy? Możliwe, że Travis będzie jutro na koncercie Taylora, ponieważ obecnie ma tydzień wolnego ze względu na ~tydzień pożegnalny NFL~. Ale z drugiej strony jest zbyt zajęty grą w piłkę nożną, podczas gdy Taylor będzie w trasie przez resztę listopada! Wygląda jednak na to, że ma kilka miesięcy wolnego na święta, więc ona i Travis prawdopodobnie spędzą razem trochę czasu w grudniu/styczniu.

Tak czy inaczej, twierdzi źródło Tygodnik „Nas”. „Travis i Taylor to bardzo prawdziwa para, spędzają razem dużo czasu i nawiązali bardzo realną więź. Mają bardzo szczegółowe plany, jak pozostać razem, gdy ona jest w trasie, a on gra”.

Mehera Bonner to popularna autorka wiadomości i rozrywki, która lubi Bravo i Kampania antykwaryczna Z takim samym entuzjazmem była wcześniej redaktorką ds. rozrywki w czasopiśmie Marie Claire Od ponad dekady zajmuje się kulturą popularną.

READ  Simo Liu odpowiada na „doświadczenie” dyrektora Disneya Zhanga Zhiego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *