Hullo odwołuje rejsy z okazji weekendu z okazji Dnia Pamięci

Hullo odwołuje rejsy z okazji weekendu z okazji Dnia Pamięci

Podróżni, którzy zarezerwowali bilet na prom pasażerski między Vancouver a Nanaimo na ten weekend, będą musieli dokonać alternatywnych planów. Hullo odwołało wszystkie sobotnie i niedzielne rejsy.

Powstający prom ze śródmieścia do centrum obwinia za odwołanie „drobne szkody pogodowe” i „wyjątkowo nieodpowiedni moment”.

W sobotę Holo poinformowało w oświadczeniu na swojej stronie internetowej, że jeden z dwóch statków tego przedsiębiorstwa, „Stogi”, „odniósł wczoraj niewielkie uszkodzenia w wyniku silnego wiatru”.

Tymczasem drugi prom, Spuhéls, został „wstępnie zaplanowany do pracy wymagającej dokowania w suchym doku w ciągu następnego tygodnia” – twierdzi firma.

Hullo wystartowało w sierpniu tego roku, ale nie bez wyzwań. Silny wiatr i przerwy w dostawie prądu spowodowały odwołanie wszystkich rejsów w pierwszych dwóch dniach planowanej eksploatacji, czyli 14 i 15 sierpnia.

Zazwyczaj Hullo obsługuje cztery rejsy dziennie w każdym kierunku, ze specjalnymi rejsami późnonocnymi w wieczory, gdy w centrum Vancouver odbywają się ważne wydarzenia, takie jak koncerty i profesjonalne mecze sportowe.

Firma twierdzi, że wszyscy goście, którzy zarezerwowali odwołane rejsy w ten weekend, otrzymają zwrot środków na pierwotną metodę płatności. Jeśli płatność nie zostanie otrzymana w ciągu pięciu dni roboczych, Goście muszą skontaktować się z działem pomocy firmy, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected].

„Dziękujemy za zrozumienie, ponieważ ciężko pracujemy, aby jak najszybciej naprawić tę sytuację” – czytamy w oświadczeniu Hulu.

„Dalszą aktualizację statusu rozkładu rejsów przekażemy w poniedziałek do godziny 17:00 w niedzielę”.

READ  Pasażerowie zgłaszali w sobotę duże opóźnienia na lotnisku Pearson

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *