Samsung zagra dla hitów sieci 4G i 5G w Polsce

Samsung zagra dla hitów sieci 4G i 5G w Polsce

Samsung nawiązał współpracę z polskim operatorem Play 4G i 5G, aby rozszerzyć swoją obecność na europejskim rynku sieci.

W ramach konsorcjum test wykazał, że skoncentruje się na cechach produktów Samsunga, takich jak radia 4G, radia 5G Massive Mimo i jednostki pasma podstawowego działające w widmach dolnego i środkowego pasma.

Test ma również na celu ocenę zgodności standardów 2G i 3G z najnowszymi technologiami.

Play ogłosił, że zestaw Samsunga otworzy drzwi do „większej przepustowości sieci i wydajności stacji bazowej” i pomoże sprzedawcom „obsługiwać zarządzanie siecią w bardziej elastyczny i ekonomiczny sposób”. Podkreślił zdolność do zrobienia.

Michael Zyolkovsky, CDO Play, powiedział, że posunięcie to pozwoli operatorom „wybrać najlepsze rozwiązanie do wdrożenia ich sieci”.

Większość obecnej sieci Play jest obsługiwana przez Hawaje, ale zakazała polskim operatorom kupowania produktów sprzedawanych przez „sprzedawców ryzyka” i ewoluowała już w ciągu następnych pięciu lat. Wprowadziliśmy prawo dotyczące usuwania Twoich produktów. W wielu krajach Hawaje są uważane za grupy wysokiego ryzyka. Ericsson oferuje również niewielką część sieci Flea.

Testowanie sieci rozpocznie się w tym kwartale w laboratoriach i sieciach handlowych Flew w Warszawie.

Widok europejski
Thomas Riedel, szef europejskiej sieci Samsunga, określił test jako „znaczący kamień milowy” dla obu firm i powiedział, że sprzedawcy będą kontynuować wysiłki, aby rozszerzyć swoją obecność na kontynencie i na całym świecie.

Wspieramy już usługi biznesowe na rynkach takich jak Korea Południowa, USA, Japonia, Kanada i Nowa Zelandia.

Zgodnie ze swoimi europejskimi aspiracjami zrealizował to, co reklamował na początku tego roku Pierwszy samodzielny test 5G We współpracy z Deutsche Telecom w Czechach.


Jeszcze raz

Samsung zagra dla hitów sieci 4G i 5G w Polsce

Link do źródła Samsung zagra dla hitów sieci 4G i 5G w Polsce

READ  Rozpoczyna się w Polsce konkurs pianistyczny Kovit-19 późnego Sobina

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *