Arthur Parsi został zaszczepiony przeciwko Kovitowi, 140 km od jego domu. „Błąd w systemie”

W listopadzie 2020 roku Arthur Parsis walczył z wirusem koronowym. W tym czasie aktor miał problemy z oddychaniem i mówił o chorobie ze łzami w oczach. Obawiając się nawrotu choroby, Parsis próbował się zaszczepić, co, jak sądził, zamknęło pewien etap jego życia. Aby się jednak zaszczepić, musiał udać się … do Elasnej Kralevovej, położonej około 140 kilometrów (!) Od Warszawy.

Obejrzyj wideo
Czy zarejestrowane 40-latki zostaną zaszczepione?

Cleo miała pecha w miłości. „Zostawił mnie dla kogoś innego”

Artus parsis został zaszczepiony przeciwko COVID-19

Arthur Parsis cierpiał na przebiegłą chorobę Govt-19. Aktor był początkowo zmotywowany do szczepienia. Niestety w jego przypadku nie było to takie proste. W momencie rejestracji został wysłany do miejscowości Elasna Rshodova w gminie Jetnorozek, około 140 kilometrów od Warszawy.

Uważam to za kulminację mojego testu na COVID-19, który moim zdaniem fajnie jest nie kończyć normalnie nie w Warszawie na Elasnej, ale w Elasnej Kralevovej – powiedział w wywiadzie.

W czwartek Arthur Parsis ogłosił na Facebooku, że w końcu przyjął pierwszą dawkę szczepionki. Kiedy wyjeżdżał, poznał miejscowych.

Ale to było niesamowite. A gospodynie wiejskie to najgorsze kobiety w klubie. Tak naprawdę nie spodziewałem się takich prezentów. Wielkie dzięki za święta, jak się dowiedział. Aktor został poinformowany, że szczepionka jest również bezbolesna.

Dlaczego Arthur Parsis nie został zaszczepiony w stolicy?

Wielu zadaje sobie pytanie, dlaczego Arthur Parsis musiał pokonać prawie 140 kilometrów, aby otrzymać szczepionkę. Kilka dni temu w rozmowie z magazynem „Onet Rano” aktor wskazał sprawcę całego zamieszania. Jeśli to się zmieni, Elasna Krelevova zamiast Warszawy pokazała mu system szczepionek, który już znamy, ma pewne, nazwijmy to niuanse, wady. Parsis wyjaśnił jednak, że osoby w podobnej sytuacji mogą zmienić miejsce wskazane przez infolinię zgodnie z systemem na miejsce zamieszkania.

Myślę, że coś jest nie tak z systemem, ponieważ wybiera centrum, które jest daleko od punktu mieszania, zwłaszcza podczas raportowania i przechowywania systemu, podajesz wszystkie dane i wiesz, gdzie ktoś mieszka. Na szczęście można ten błąd naprawić, zadzwonić na infolinię i zmienić miejsce i datę szczepienia – tłumaczył w wywiadzie Arthur Parsis.

Monica Jamachovska, Piotr KraskovO dobre relacje walczyli Monica Jamachovska i Piotr Krakow

READ  Hooper otwiera nową bazę produktów w Polsce

Aktor podszedł do sprawy z dużej odległości i sam nie skorzystał z okazji. Jak powiedział, chciał odwiedzić Żelazny Rząd podczas szczepień.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *