Szczepionki. Dworsik: Rejestracja online została wznowiona

W czwartek rano minister Dvo சிக் k powiedział RMF FM, że istnieje otwarty rejestr dla osób powyżej 60 roku życia, ale rekord był powolny, więc rząd postanowił rozpocząć rejestrację osób w wieku od 40 do 60 lat, ogłaszając, że są gotowe do szczepienia w styczniu.

W dalszej części konferencji prasowej Dworsik przyznał, że z powodu usterki w systemie około 40-59 latków zarejestrowało się na kwietniowe terminy szczepień i – jak podkreślał – osoby te powinny mieć daty w maju. Dlatego rejestracja została zawieszona na kilka godzin; Każda taka osoba musi zaproponować termin w drugiej połowie maja przez konsultanta lub automat.

Po północy od czwartku do piątku Prezes Rady Ministrów zapowiedział wznowienie e – rejestracji na Twitterze.

„Wznowiono elektroniczną rejestrację szczepionki przeciwko COVID-19. Pełne internetowe konto pacjenta jest dostępne http://pacjent.gov.pl„- on napisał.

Z drugiej strony dane wejściowe na profilu #Szczimysie prowadzonym przez Rządowe Centrum Informacyjne również potwierdziły, że wejścia SMS działały bezproblemowo. „Wprowadziliśmy niezbędną korektę w systemie” – mówiono.

(kw)

READ  Partner EBRD i InnoEnergy w recyklingu pojazdów elektrycznych w Polsce; Następna jest Europa Środkowa

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *