Russell Wilson odpadł z Denver Broncos

Russell Wilson odpadł z Denver Broncos

Z ostatniej chwili

Russella Wilsona

Cięte przez Bronco

Russella WilsonaPodróż Broncos dobiegła końca w Denver… Zespół Broncos właśnie ogłosił, że zwalnia swojego początkowego rozgrywającego.

W oświadczeniu opublikowanym na stronie X zespołu powiedział główny trener Seana Paytona I dyrektor generalny George'a Pattona Powiedział, że po rozmowie z 35-latkiem w poniedziałek rano podjęli decyzję o kontynuowaniu współpracy.

„Dziękujemy Russellowi za jego wkład i poświęcenie dla naszego zespołu i społeczności, życząc mu jednocześnie wszystkiego najlepszego w dalszej karierze” – napisali oboje.

Wydanie stanie się oficjalne po rozpoczęciu nowego roku NFL 13 marca.

Choć szokujące jest to, jak dziewięciokrotny zawodnik Pro Bowler i jednorazowy mistrz Super Bowl robi furorę w wolnej agencji… decyzja wcale nie była zaskakująca. Pamiętajcie, że Payton przeniósł Wilsona na ławkę rezerwowych w grudniu, po dwóch latach przeciętnej gry.

Ponadto kontrakt Wilsona, delikatnie mówiąc, nie był przyjazny zespołowi.

Ze swojej strony Wilson przyjął tę wiadomość spokojnie, stwierdzając w obszernym oświadczeniu na swojej stronie X, że jest wdzięczny za czas spędzony w Kolorado.

Dziękuję Bronco Country 🙏🏾 – #3 pic.twitter.com/3IoVheYVyI

-Russell Wilson (@DangeRussWilson) 4 marca 2024 r

„W ciągu ostatnich dwóch lat przyjęliście mnie i moją rodzinę z otwartymi ramionami i przyjęliście nas jako członków społeczności. To miasto zawsze będzie zajmować szczególne miejsce w moim sercu” – napisał w liście do fanów Broncos. „Nasza rodzina się tu powiększyła, nawiązaliśmy niezliczone wspomnienia i przyjaźnie, a także stworzyliśmy relacje, które będą trwać przez całe życie”.

Nie jest jasne, dokąd Wilson pójdzie dalej. Niektórzy eksperci podejrzewają, że może zostać rezerwowym w 2024 r., inni zaś uważają, że mógłby zacząć od takich miejsc jak Pittsburgh, Nowa Anglia czy Atlanta.

„Trudne czasy nie trwają długo, ale silni ludzie tak” – dodał Wilson w swoim poniedziałkowym oświadczeniu.

„Bóg mnie zaopatrzył. Nie mogę się doczekać, co będzie dalej”.READ  Lance Stroll: Kierowca Formuły 1 ulega poważnemu wypadkowi podczas kwalifikacji do Grand Prix Singapuru

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *