Kings wyrównali serię 1:1 po zwycięstwie 5:4 nad Edmonton Oilers na O/T

Treść artykułu

Edmonton Oilers mieli szansę na zwycięstwo 2:0 w pierwszej rundzie serii przeciwko Kings.

Jednak Oilers gonili tę grę przez cały czas i musieli wymazać dwa różne prowadzenie w Los Angeles. Edmontonowi udało się doprowadzić do dogrywki, po czym Anze Kopitar wbił zwycięzcę w dogrywkę 2:07.

Trudno zaprzeczyć, że Kings nie byli tego wieczoru lepsi od obu drużyn. Jasne, że w wieczór, w którym Oilers strzelili dwa gole z czwartej linii i trzeci od dwóch zawodników, trzeba przyznać, że najlepsi gracze Los Angeles byli lepsi od najlepszych zawodników Edmonton.

Oto historia taśmy…

Oceny zawodników Edmonton Oilers

Stuarta Skinnera. 4. Mała szansa na 1:0, trudne starcie. Później dobrze obronił Kempe i utrzymał wynik 1-0. Bramka zdobyta w Los Angeles na 2:0 była doskonałym przykładem zagrania ręką Kempe, któremu nie udało się niewielu bramkarzy. Udało jej się dorównać chwiejnej próbie Kopitara. Ale potem źle wykorzystał próbę ucieczki Doughty’ego i piłka wśliznęła się między nogi Skinnera i było już 3-1. Świetna interwencja Fiali w pierwszych chwilach drugiej połowyDrugi skrót. Dwa przystanki w pobliżu Luisa i Viali (ponownie). Wynik 4-3 był strzałem z dystansu, prosto w ekran. „Nic nie widziałem” – potwierdził Skinner w swoich komentarzach po meczu. Uderzenie z wysokiej rękawicy pokonało zwycięzcę w dogrywce po dobrze zaznaczonej ucieczce. Zatrzymano 21 z 26. 2Drugi skrót Najlepszy bramkarz w tej lidze

READ  PGA Tour i DP World Tour łączą się z Saudyjczykami, kończąc spór LIV Golf

Connora McDavida. 5. Niebezpieczna próba okrążenia McDavida w 1ulica Okres str. Ustaw Hymana na ciasny koniec. Podniósł ręce po ataku na bramkę w końcówce pierwszej połowyulica Jednak uznano, że jest to „bezcelowe” (co moim zdaniem jest słuszne). 2Drugi skrót Asysta przy bramce Heymana na 3-3. Wezwany na 3Badania i rozwój Haczyk z okresu, ale po raz kolejny ekipy PK zrobiły swoje. Mówią, że aby wygrać w fazie play-off, twoi najlepsi gracze muszą być twoimi najlepszymi zawodnikami. Przyjęła kilka mocnych ciosów. Dziś wieczorem nie byli tacy.

Adama Henryka. 5. Ekholm nakarmiony za 3Badania i rozwój Jeden okres. Fizycznie miał 9 trafień.

Zacha Hymana. 6. Spróbuj mocno zagrać bekhendem na numer 1ulica Okres str. Oddał strzał i wyglądało na to, że McDavid zagłuszył odbicie, ale recenzja wideo wykazała inaczej. Przypieczętował zwycięstwo 3-3 Power Play jednym trafieniem. Danault kładzie się płasko po grzmiącym uderzeniu na 3Badania i rozwój.

Siostra Darnell. 6. Dobra próba pod koniec 3. rundyBadania i rozwój. Inteligentna i wyraźna przerwa w 2Drugi skrót. Duży 3Badania i rozwój Blok strzałowy z okresu. Krótko mówiąc, Norris naprawdę rozegrał doskonały mecz powyżej 60. roku życia. Został jednak złapany płasko (aczkolwiek po wygodnym odbiciu się od ściany) na O/T, co pozwoliło Anze Kopitarowi samodzielnie wyjść na prowadzenie i podwyższyć na 5-4. zwycięzca. W obronie Nurse w tej sekwencji nie zabrakło szczęścia, ale prawda jest taka, że ​​Kopitar był człowiekiem Darnella. Wysokie stawki 5 na 5 6-1, co odzwierciedla jego dobre występy.

Cody Sissy. 7. Nie było asysty, ale sprytne podanie doprowadziło w końcu do wyniku 3-2. Siatka szeroko otwarta po podaniu Janmarka, ale ona ją wybija (właściwie między Camem Talbotem a słupkiem). Nie udało mu się złapać krążka przewróconego wzdłuż ściany dla zwycięzcy O/T. Ale od samego początku wcale się nie mylił. Wysoka stawka 5 na 5 5-1. Ogólnie rzecz biorąc, był bardzo silny.

READ  „Canucks” Elias Pettersson może tylko patrzeć w przyszłość po trudnym początku play-offów – Sportsnet.ca

Leona Draisaitla. 6. Zarówno Foegele, jak i (w mniejszym stopniu) Lyon znalazły się po złej stronie niebieskiej linii, gdy Bouchard odwrócił piłkę na 1-0. Odczekał, po czym podał piłkę Kułakowi, który zdobył gola wyrównującego na 1:0. Zwycięstwo w dogrywce dało szansę Foegele. Rysunek 2Drugi skrót PP i otrzymał kluczową asystę przy wyniku 3-3 Hymana po pięknym podaniu przez dwóch obrońców. Jedna, dwie, trzy szanse w końcówce 2Drugi skrót Okres PP Ale Talbot znał wszystkie odpowiedzi na te pytania, łącznie z ostrymi rękawiczkami. Bez asysty, ale dobra gra na ścianie przy stanie 4-4. Poprowadził drużynę z 8 strzałami. 2 asystentów. 54% przy wypłatach.

Ryana Nugenta Hopkinsa. 5. Za późno zorientował się w toku gry w strefie neutralnej i dlatego nie był w stanie dogonić Drew Doughty'ego na czas i zapobiec wynikowi 3-1. On i Carrick stworzyli krótkie okazje w drugiej połowieDrugi skrót. Bardzo dobra PK, ale niezbyt skuteczna w 5 na 5.

Warrena Voegele. 5. Dobrze się wycofał, ale w tej samej akcji przegrał 1:0. Odkupił się nieco podaniem przez Draisaitla, co zaowocowało zwycięstwem Colac 2:1. Strzał został oddany zaraz po wyrównaniu, po tym jak Draisaitl wygrał wznowienie. Dobra gra na ścianie i czysta później w 2Drugi skrót. Zanurkuj z dala od obszaru w 3Badania i rozwój.

Maciej Ekholm. 5. Przy stanie 2:0 nie mógł wystarczająco szybko zbliżyć się do swojego zawodnika. Eksplodował raz na 3Badania i rozwój Od Henrique Nutrition. Po prostu OK -2.

Evana Boucharda. 5. Yvan Bouchard zawinił, że próbował zbyt mocno oczyścić mur, ale Kings natychmiast to odwrócili i podwyższył wynik na 1:0. Następnie niechcący podał do zawodnika Kings, który trafił w siatkę i podwyższył wynik na 3-1. Strzał punktowy w końcówce spowodował odbicie, którego Janmark nie mógł powstrzymać. Prowadził wszystkich zawodników z czasem 22:23 TOI. 4 strzały.

Ryana McLeoda. 6. To była najlepsza akcja Oilers w ciągu 20 minut. Przygotuj jego Kena 1ulica Wypróbuj okres bankowy. Kolejny dobry podanie do wysokiego slotu, ale Perry nie potrafił go umieścić w siatce. Dobra klarowność w 2Drugi skrót, po którym nastąpił kradzież i wynikająca z niej ucieczka, ale jego próba przejścia na 5 dołkach została udaremniona. Klub prowadzony w CF 5 na 5 (13-8, 62%). Czy wysoki zawodnik wygrał 5-4, być może był zbyt stabilny, aby podjąć próbę szczęśliwego skrętu na czerwoną linię.

READ  Tegoroczne zawody Formuły E w Vancouver zostały przełożone

Evandera Kane’a. 6. Najlepszy zwrot naftowców 1ulica, po próbie przechylenia, która właśnie się zapaliła, po czym nastąpił kolejny strzał. W drugiej sekundzie uderzenie wrzuciło Doughty'ego głęboko na terytorium Los AngelesDrugi skrót. Agresywna defensywa do przodu doprowadziła do gry w przewadze w końcówce 3Badania i rozwój. 6 trafień. 4 strzały. Wynik 5-4, ale nie jest źle. Wygląda solidnie po 2 meczach.

Coreya Perry’ego. 5. Ta linia była skuteczna, ale Perry miał szczególne problemy z rzutami karnymi. Gwizdek ostrzegawczy po interwencji bramkarza w 2. minucieDrugi skrót Ale jego towarzysze go zabili. Znów został złapany za hak i załoga PK zabiła także i tę osobę. Wynik 5-4, ale nie jest źle.

Bretta Kulaka. 6. Losuj 1ulica Okres str. Minął Talbota po podaniu Draisaitla i było już 2:1. Uszczypnięty, ale przyjął swojego zawodnika i zdobył gola na 3:1. Nie ma on żadnej winy w tej sekwencji.

Vincenta Desharnaisa. 5. Desharnais nie mógł skrócić podania przy stanie 3-1. Doskonała robota, ponieważ pozwolił swojemu człowiekowi i inżynierowi oczyścić się z 2Drugi skrót Okres PK. Mocne uderzenie trafiło w Byfielda przy 3Badania i rozwój. 5 trafień.

Sama Carricka. 6. On i Nugent-Hopkins mieli dobre okazje w drugiej połowieDrugi skrót. Dobrze podał do Hollowaya, który nie popełnił błędu i podwyższył na 3-2. Świetne podanie do Ceci z przodu, ale D-man strzela obok bramki. Będziesz to brać z czwartej linii każdego dnia tygodnia i dwa razy w niedziele.

Maciej Janmark. 7. Nie był w stanie wystarczająco szybko oddać strzału Boucharda pod koniec pierwszej minutyulica. Dobry kij na 2Drugi skrót Okres PK. Zdobył terytorium i skierował się do Carricka, prowadząc 3-2. Kluczowa asysta w 4-4. +2 o 10:58. To było bardzo dobre.

Dylana Hollowaya. 8. Świetnie się bawiłem! Dobra kontrola wstępna wbiła krążek głęboko w końcówkę Los Angeles, co dało szansę Janmarkowi na prowadzenie. Wystrzelił krótki laser w Talbota i było 3-2, 1ulica Cel w karierze po sezonie w NHL. Kolejna szansa na czołowe miejsce później, jak wynika z podsumowania McDavida… po której nastąpił mocny cios w Dubois. 2 zostało zarejestrowaneDrugi skrót nocy na nadgarstku wiszącym nad rękawicą Talbota z wynikiem 4-4. Jeśli nie był tego wieczoru najlepszym naftowcem, to był najskuteczniejszy.

Konferencja Zachodnia 1ulica Seria pomiędzy Oilers i Kings utknęła w martwym punkcie w 1. meczu 3. w piątek w Los Angeles

Znajdź mnie na Threads @kleavins, na Instagramie w LeavinsOnHockey i Mastodon na [email protected]I X @KurtLeavins.