Robert Lewandowski pojechał na wakacje i od razu dostał bilet! Piłka nożna

Robert Lewandowski Przygotowuje się na najtrudniejsze zakończenie sezonu oczekiwania Bavaria Monacium. Niedawno w meczu reprezentacji Polski z Andorą Polak nie był w stanie pomóc kolegom z drużyny z powodu kontuzji kolana. Jego drużyna ma prawie zagwarantowane mistrzostwo Niemiec, ale napastnik będzie próbował pobić rekord większości bramek strzelonych w sezonie Bundesligi. Poprzedni należał do legendarnego Gerta Mllera, który w sezonie 1971/72 zaliczył 40 przejazdów. Lewandowski potrzebuje co najmniej 5 zwycięstw, aby go pokonać, na które ma tylko trzy mecze.

Obejrzyj wideo
„Lewandowski może uzyskać coś więcej dzięki współpracy z Nakelsmanem”.

„Oddam tę płytę Lewandowskiemu, ale nie w ten weekend” – ostrzega Polak Jan Somer

Robert Lewandowski otrzymał zamówienie. Niemiła niespodzianka podczas wakacji na Majorce

Przed rozpoczęciem Walka O pobiciu rekordu Robert Lewandowski Bayern postanowił wykorzystać krótką przerwę między meczami i wyjechał z rodziną na krótkie wakacje. Piłkarz wraz z żoną i córkami wybrał na wakacje hiszpańską wyspę Majorkę. – O tej porze roku mogę być z dziewczynami na wakacjach Special – napisał 32-latek pod jednym ze zdjęć z wyjazdu ze swoją najmłodszą córką.

W niedzielę piłkarz wybrał się z rodziną na obiad do restauracji znajdującej się w nadmorskim mieście Port de Androids. Kiedy wrócił, czekała go niemiła niespodzianka, ponieważ za szybą swojego samochodu zobaczył mandat parkingowy. Wyraźnie widać to jak zapowiada „Diario Mallorca” na zdjęciach Lewandowskiego Stał na parkingu i nie kupił specjalnego biletu.

Gazeta MallorcaGazeta Mallorca Gazeta Mallorca

Hiszpańskie media nie tylko odwiedziły ostatnio Lewandowskiego Majorkę, ale przede wszystkim po to, by kupić luksusową willę. Lewandowski został złapany przez paparazzi podczas spotkania z agentem nieruchomości. – Robert Lewandowski Szukam willi na Majorce. Nowe aktywa napastnika Bayernu Monachium kosztowały nawet 3,5 miliona Euro. Hassan Salihamidzik i Oliver Kahn, którzy są właścicielami swoich apartamentów na największej wyspie archipelagu Balearów, relacjonowali portalowi „Diorio de Mallorca”.

READ  Hiszpania pokonała Polskę i awansowała do finału Pucharu ATP

Lewandowski został pokonany w oczach Lukandu.  Belgia zmieniła zdanie. Lewandowski został pokonany w oczach Lukandu. Belgia zmieniła zdanie. „Bez cienia wątpliwości”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *