Rezydencja w Vancouver została usunięta z listy o wartości ponad 10 milionów dolarów

Rezydencja w Vancouver została usunięta z listy o wartości ponad 10 milionów dolarów

Ci, którzy sprzedali rezydencję w Vancouver pierwotnie wystawiona za 39,98 mln dolarów, w ciągu ostatnich kilku lat obniżyli cenę wywoławczą o 20 mln dolarów.

Dom Al-Shaunisi przy ulicy Tecumseh 1233. Został zbudowany w 2019 roku, choć fasada pochodzi z luksusowej rezydencji z 1922 roku, która została tam zbudowana ponad sto lat temu.

Po odbudowie nie został sprzedany. Pierwotnie w 2019 r. był dostępny na rynku za 39,98 mln dolarów; Spadł do 35,8 mln dolarów, a do końca 2021 roku do 33,99 mln dolarów.

Nie został jednak jeszcze sprzedany, a obecne notowanie pokazuje, że cena wywoławcza ogromnie spadła, gdyż obecnie wyceniana jest na 19,88 mln dolarów, co wciąż jest ogromną kwotą.

Cena wywoławcza jest bardziej zgodna z Ocena BC Wycena szacuje się na 18,99 mln dolarów. W tej cenie jest to 118. najdroższa nieruchomość mieszkalna w Kolumbii Brytyjskiej

Według danych tej samej nieruchomości ostatnia sprzedaż miała miejsce w 2014 roku za 4,6 miliona dolarów Rekordy REW.

Co dostaniesz w Vancouver za 20 milionów dolarów?

Dom położony jest w ekskluzywnej dzielnicy Shaughnessy i oferuje szereg udogodnień, w tym piękny odkryty basen i patio.

Znajduje się tu także sala multimedialna z ogromnym telewizorem, sala bilardowa, siłownia i piwnica z winami. Czy potrzebujesz więcej relaksu? Jest staw z koi, który zajmuje całą ścianę. Dom posiada również własną windę dla trzypiętrowego budynku.

Na terenie nieruchomości znajduje się również drugi budynek z własną powierzchnią mieszkalną; Cały obiekt ma siedem sypialni i 11 łazienek.

Co ciekawe, w nowym ogłoszeniu pojawił się nowy zestaw zdjęć przedstawiających wnętrze domu. Poprzednie zdjęcia można zobaczyć tutaj.

READ  Więcej pasażerów TTC może cieszyć się pełną obsługą komórkową, ponieważ Rogers umożliwia dostęp do sieci BCE i Telus

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *