Twój horoskop dzienny: 11 marca 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Ryby.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Bez względu na to, jak chaotyczny będzie świat w nadchodzącym roku, pozostaniesz oazą spokoju podczas nadchodzącej burzy. W głębi duszy wiesz, że w szerszym ujęciu wszystko pójdzie tak, jak powinno, więc po co marnować swój cenny czas na zamartwianie się?

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Im większe masz plany, tym bardziej musisz na nie zwracać uwagę. Planety ostrzegają Cię, że jeśli dzisiaj nieco zboczysz z kursu, możesz znaleźć się wiele mil od miejsca, w którym chcesz się znaleźć w dalszej części tygodnia. Często zatrzymuj się i oceniaj swoją sytuację.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Przesłanie gwiazd na początek nowego tygodnia jest takie, że nie należy się poddawać zbyt wiele. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku informacji, które mogłyby szybko stracić na wartości, gdyby dostały się do wiadomości publicznej. Zachowaj na razie to, co wiesz, dla siebie.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Postaraj się być dzisiaj miły, nawet gdy masz do czynienia z ludźmi, którzy nie zasługują na Twój szacunek. Jeśli będziesz ignorować ich błędy i niepowodzenia, będzie mniej prawdopodobne, że będą wytykać Ci Twoje wady.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Wydaje Ci się, że w tej chwili możesz sobie pozwolić na niemal wszystko i może to być prawda. Jednak nawet jeśli duża ilość kosmicznej aktywności będzie działać na twoją korzyść, jeśli przesadzisz ze swoim szczęściem, nadal będą konsekwencje. Miej to w pamięci.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Gdy Wenus wkroczy dzisiaj do strefy bogactwa na Twoim wykresie, możesz uzyskać pożądany wzrost swoich dochodów. Jeśli jednak wydasz nowo zdobyte pieniądze na jakiś drogi symbol statusu, na który tak naprawdę Cię nie stać, nie będziesz w stanie zdobyć tych pieniędzy na długo.

READ  Eric Carle, niezwykle głodny autor Caterpillar, umiera w wieku 91 lat | Wiadomości o sztuce i kulturze

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Wenus w strefie partnerskiej Twojego horoskopu pomoże Ci przezwyciężyć wszelkie trudności, jakie napotkasz w kontaktach z rodziną i przyjaciółmi. Również w pracy łatwiej będzie ci przeoczyć głupie zachowanie innych ludzi, aby zachować ogólną harmonię.

Waga (24 września – 23 października):

Jeśli jest coś, o czym chciałbyś, żeby świat nie wiedział o twoich dzisiejszych przedsięwzięciach, spróbuj skierować rozmowę na inne tory. Bądź jednak subtelny. Jeśli nagle zmienisz temat, możesz wzbudzić podejrzenia wśród konkurencji.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Im częściej zdecydujesz się teraz pracować z innymi ludźmi, tym więcej zarobisz, więc porzuć myśli o pracy w pojedynkę i postanowij stać się bardziej graczem zespołowym. To, czy kochasz swoich partnerów, czy nie, nie jest tu ani tam, liczą się tylko wyniki.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Im więcej wysiłku włożysz, aby dogadać się z rodziną i przyjaciółmi, tym łatwiej będzie Ci dogadać się także z nieznajomymi, których spotkasz za granicą. Wszystko zależy od nastroju i jeśli Twoje nastawienie do życia jest pozytywne, dobre rzeczy naturalnie się wydarzą.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Ostatnio dużo ujawniasz o sobie i musisz uważać na to, co mówisz. Im mniej inni wiedzą o Twoich ambicjach, tym łatwiej jest skierować ich w kierunku, który będzie dla Ciebie korzystny. To w porządku być trochę podstępnym.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Najważniejszą rzeczą na początku nowego tygodnia jest praktykowanie tego, co głosisz, bo jeśli okażesz choćby cień hipokryzji, Twoja konkurencja ostro Cię zaatakuje. Podwójne standardy dotyczą innych, a nie uczciwej osoby takiej jak ty.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

To, co wydarzy się dzisiaj, pokaże, że wszechświat jest zdecydowanie po twojej stronie. Z pewnością będzie jasne, że nie musisz już walczyć o to, aby jak najlepiej wykorzystać życie – wszystko, czego potrzebujesz, zostanie Ci dostarczone, bez żadnych pytań.

READ  Królowa Camilla mówi życzliwym, że Kate będzie „uszczęśliwiona”.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *