RETN wzmacnia polski zasięg dzięki nowemu PoP

RETN wzmacnia polski zasięg dzięki nowemu PoP

Nowy PoP w centrum danych Artnet w Gdańsku zapewnia lepszą łączność z Warszawą, Poznaniem, a później Berlinem. Ogłoszenie to oznacza 12. polską platformę PoP RETN, zapewniającą klientom hurtowym, dostawcom usług internetowych i przedsiębiorstwom opcje łączności krajowej i międzynarodowej.

„To znaczący kamień milowy w ciągłym zaangażowaniu RETN w poprawę łączności sieciowej w Polsce, po niedawnej rozbudowie pierścienia światłowodowego naszego metra w Warszawie i instalacji nowej trasy łączącej Poznań z Berlinem” – powiedziała Amy Bajer, dyrektor zarządzająca RETN Polska. & CEE.

„Dzięki tym strategicznym lokalizacjom jesteśmy gotowi zaoferować kompleksowe usługi transferu danych, zaufany dostęp do Internetu (DIA), Cloud Connect, długość fali, VPN L2 i L3, IP w Europie i Azji. .”

Gdańsk jest największym miastem w Polsce i siedzibą Portu Gdańsk, największego portu kontenerowego na Morzu Bałtyckim, co czyni go ważnym rynkiem dla firmy.

Cały obszar metropolitalny Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) objęty jest obecnie naszą rozbudowaną siecią RETN.

W powiązanych wiadomościach w grudniu sawRETN wdraża swoją najnowszą trasę sieciową łączącą Hongkong z Singapurem za pośrednictwem podmorskiego kabla Asia-Pacific Gateway.

Nowa trasa jest częścią azjatyckiej strategii RETN w zakresie łączności, w której kluczową rolę odgrywa także skupienie się na kliencie oraz znaczenie redundancji i niezawodności.

READ  Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej Polski | Sport narodowy

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *