Raptors przejmują Olynyka i Agbaje od Jazzu, a następnie podpisują kontrakt ze Schroderem dla Dinwiddie

Raptors przejmują Olynyka i Agbaje od Jazzu, a następnie podpisują kontrakt ze Schroderem dla Dinwiddie
Otrzymuj najświeższe informacje od Ryana Wolstata prosto na swoją skrzynkę odbiorczą

Treść artykułu

Rozpoczynając wcześniej sezon handlowy w NBA na początku grudnia, Raptors kontynuowali to w wyznaczonym terminie.

Reklama 2

Treść artykułu

Najpierw Raptors pozyskali kanadyjskiego wielkiego gracza Kelly’ego Olynyka i potencjalnego Ochae Agbaje – który był 14. wyborem w drafcie w 2022 r. – w zamian za najgorszy z trzech wyborów w pierwszej rundzie uzyskanych w wyniku wymiany Pascala Siakama z Indianą (obecnie gdzieś w okolicy). Pomiędzy 26. a 28. wyborem w drafcie 2024, który ma być jednym z najsłabszych od lat), Otto Porter Jr. i Kira Lewis.

Treść artykułu

Następnie, według ESPN, sprzedali rozgrywającego Dennisa Schrodera i weterana Thada Younga za obrońcę Spencera Dinwiddiego i zabezpieczyli gwarancję Schrodera na kwotę 13,025 mln dolarów z zapisów na sezon 2023–2024 (Dinwiddie i Young wkrótce wygasną). Dinwiddie został natychmiast zwolniony przez Raptors.

Olynyk, który w kwietniu skończy 33 lata, od dawna jest pożądany przez Raptors, którzy zachowają prawa Birda, gdy tego lata wejdzie do nieograniczonej wolnej agencji.

Urodzony w Toronto, zanim przeniósł się do Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej, oboje jego rodzice pracowali kiedyś dla Raptors – jego ojciec Ken jako asystent trenera, a matka Arlene jako strzelec.

Olynyk poprowadził drużynę Kanady, która zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata FIBA ​​zeszłego lata i jest blisko RJ Barretta z Raptors.

Agbaje, który w kwietniu skończy 24 lata, grał w Kansas, zanim został wylosowanym na loterii, podobnie jak Grady Dick z Raptors. Pokazał duże umiejętności w defensywie, jest dobrym strzelcem i trafia z rzutów rożnych z szybkością najwyższą w NBA, ale nie z dowolnego miejsca poza łukiem.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Agbaji ma dużo pracy do wykonania jako osoba trzymająca piłkę i twórca, ale strzelec pasuje do formy potencjalnego gracza „trójki i D”. Poprowadził Kansas do tytułu NCAA i jako senior został mianowany MVP Final Four.

Porter, który przed zeszłym sezonem podpisał kontrakt jako wolny agent, przez jakiś czas znajdował się poza planami Darko Rajakovicia i był o krok od ponownego powrotu do wolnej agencji. Lewis został przejęty w ramach transakcji z Siakamem i teraz znów jest w ruchu.

Nieco zaskakujące było to, że Toronto nie pozbyło się pożądanego swingmana Bruce'a Browna, a także zatrzymało Gary'ego Trenta Jr. i Chrisa Bouchera.

Zespół mógłby wybrać zawodnika Browns na przyszły sezon i zatrzymać go lub wymienić. Dyrektor generalny Raptors omówił sytuację Browna wkrótce po upływie terminu w ośrodku treningowym zespołu.

Reklama 4

Treść artykułu

„Gdybyśmy otrzymali oferty za Bruce’a, których oczekiwaliśmy, coś byśmy zrobili” – powiedział po upływie terminu dyrektor generalny Raptors, Bobby Webster. „Jednocześnie Bruce ma 27 lat i naprawdę interesujący kontrakt. Wnosi profesjonalizm i solidność, które doceniamy, a tego lata z Brucem będą dostępne opcje. „

Trent stanie się nieograniczonym wolnym agentem, ale Toronto ma swoje prawa Birda, a pozostały rok kontraktu Bouchera utrudnia mu przeprowadzkę, ponieważ zespoły dostosowują się do karnych zmian w układzie zbiorowym ligi.

READ  O której godzinie jest dzisiejszy mecz NFL? Seahawks kontra Cowboys w programie telewizyjnym 13. tygodnia

„Na pierwszy rzut oka Gary ma 25 lat i trafia za trzy punkty na poziomie 40 procent, prawda? Możesz więc zacząć od tego” – powiedział Webster. „Myślę, że prawdopodobnie przyzna, że ​​nie zaczął tak dobrze, jak chciał, ale już się uspokoił.” Teraz to widzimy.

Reklama 5

Treść artykułu

„Więc myślę, że to już kwestia ustalenia Gary'ego, ale myślę, że obserwujemy, jak rośnie w tej grupie. Obserwujemy, jak wybiera swoje miejsca w ofensywie. Myślę, że widzisz go bardziej agresywnego w obronie, co widzieliśmy powyżej Myślę, że to dla niego świetne rozwiązanie” – powiedział. Wspaniała jest także dla nas ocena tego.

Raptors będą w dalszym ciągu oceniać dalszą drogę, ponieważ większość z nich jest młoda, a Olynyk, Brown, Jarrett Temple i Boucher wnoszą do rozwijającej się grupy swoich weteranów.

@WolstatSun

Redakcja zaleca

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *