Mrazek i Blackhawks pokonują Sharks w 9-rundowej strzelaninie

Mrazek i Blackhawks pokonują Sharks w 9-rundowej strzelaninie

Richardson pochwalił Mrazka za jego przywództwo i grę na bramce.

„Był świetny przez cały rok dla nas, nie tylko dla nas, ale wspomniałem wcześniej, że rozmawia z chłopakami z ławki rezerwowych” – powiedział Richardson. „Nawet podczas rzutów karnych mówił o tym, kto odejdzie. Większość bramkarzy wchodzi do swojego świata, nie chcą rozmawiać, chcą skupić się na swoich sprawach. Ale on chce informacji, on daje informacje szczególnie naszym obrońcom, a potem dostaje energię i jest dobrze”.

W swojej pięciomeczowej podróży Sharks osiągnęli bilans 1-3-1. Zwycięstwo nadeszło w ubiegłą środę na stadionie Montreal Canadiens, kończąc passę porażek trwającą 12 meczów.

„Bez wątpienia, kiedy grasz z emocjami i pasją, stajesz się lepszym hokeistą i lepszą drużyną hokejową” – powiedział Quinn. „Strata może ci to odebrać. Może cię naprawdę przytłoczyć. Myślę, że to samo wydarzyło się tutaj w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ale dziś wieczorem mieliśmy to. Mieliśmy pasję. Mieliśmy entuzjazm. Było to widać w naszej grze. Udało się. To przeszło we wszystkich trzech obszarach. Kontynuowaliśmy defensywę, kontynuowaliśmy ofensywę, mimo że nie strzeliliśmy żadnych bramek.

Uwagi: Środkowy Sharks Mikael Granlund opuścił mecz po tym, jak napastnik Blackhawks Mackenzie Entwistle wpisał go na tablice o 1:59 w trzeciej kwarcie. Granlund trzymał go za lewe ramię. W Zamalku zajmuje drugie miejsce z 29 punktami (pięć goli i 24 asysty). „Nie jestem jeszcze pewien, co odgadnąć” – powiedział Quinn. – Może jest trochę nieobecny. … Obrońca Chicago Nikita Zajcew nie wyszedł na trzecią kwartę z powodu nieujawnionej kontuzji. Trener Luke Richardson stwierdził, że to „być może” przed środowym meczem z Buffalo. … Gol Gutmanna był 21. golem Blackhawks zdobytymi przez debiutanta w tym sezonie, co stanowiło największą liczbę meczów NHL z drużyną Columbus Blue Jackets.

READ  Wiadomości o matce Guerrero Jr. przypominają fanom Blue Jays, że to coś więcej niż tylko baseball

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *