Raper Travis Scott jest przesłuchiwany w związku z falą procesów sądowych w związku ze śmiertelnym wzrostem publiczności na festiwalu w Teksasie – Entertainment News

Raper Travis Scott jest przesłuchiwany w związku z falą procesów sądowych w związku ze śmiertelnym wzrostem publiczności na festiwalu w Teksasie – Entertainment News

Gwiazda rapu Travis Scott został w poniedziałek przesłuchany w ramach zeznań złożonych w związku z setkami pozwów wniesionych przeciwko niemu i innym osobom na przestrzeni lat. Zgony i obrażenia na festiwalu Astroworld 2021.

Dwie osoby zaznajomione z pozwem poinformowały, że Scott był przesłuchiwany w Houston podczas przesłuchania, które może potrwać kilka dni.

Prawnikom i innym osobom związanym z procesami sądowymi obowiązuje zakaz milczenia, uniemożliwiający im mówienie niczego poza tym, co dzieje się podczas rozpraw sądowych.

Adwokat Scotta nie odesłał od razu e-maila z prośbą o komentarz. Rzecznik Scotta powiedział, że przygotowywane jest oświadczenie w sprawie poniedziałkowych zeznań.

To było pierwsze przesłuchanie Scotta przez prawników w związku ze składaniem pozwów od czasu, gdy 5 listopada 2021 roku w tłumie na jego koncercie w Houston zginęło 10 uczestników festiwalu.

Zabici byli w wieku od 9 do 27 lat Zmarł z powodu uduszenia ciśnieniowegoJeden z ekspertów porównał to do zmiażdżenia przez samochód.

Podobne zamęty zdarzały się na całym świecie, od boiska w Anglii po… Wycieczka hadżdż do Królestwa Arabii Saudyjskiej Na obchody Halloween W stolicy Korei Południowej. Większość ludzi, którzy Ci, którzy giną w burzach tłumów, duszą się.

Zeznania Scotta pojawiają się po tym, jak na początku tego roku sędzia wyznaczył datę rozprawy w pierwszym z pozwów na 6 maja 2024 r. Pierwsza rozprawa odbędzie się mniej więcej dwa i pół roku po śmiertelnej imprezie.

READ  Czy Vince McMahon wróci do WWE po przejściu na emeryturę?

Dokumenty złożone do sądu w kwietniu wymieniały ponad 1500 toczących się spraw, z których wiele zostało wniesionych przeciwko Scottowi i organizatorowi koncertów Live Nation.

Spośród tych przypadków 992 dotyczyły obrażeń fizycznych, a 313 dotyczyło „niepokoju psychicznego, bólu, cierpienia i dystresu psychicznego”. W 17 z tych przypadków wykonano operacje ortopedyczne, a w kolejnych 21 przypadkach zalecono dodatkowe operacje.

Niektóre pozwy Od tego czasu zostało to uregulowanew tym te przekazane przez rodziny trzech osób zabitych podczas ceremonii.

w czerwcu, Wielka ława przysięgłych w Houston odmówiła Postawienie zarzutów Scottowi i pięciu innym osobom wszelkimi zarzutami karnymi związanymi ze stroną, która popełniła morderstwo.

Scott został postawiony w stan oskarżenia w poniedziałek tego samego dnia, w którym artysta hiphopowy Drake, który wykonał ze Scottem kilka piosenek podczas koncertu Astroworld, występował w Houston. W związku ze śmiercionośną imprezą złożono także pozew przeciwko Drake’owi.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *