Henry Cavill Wiedźmin prosi fanów, aby nie trollowali jego związku

Gwiazda Wiedźmina Henry Cavill trafił do mediów społecznościowych, aby grzecznie zaapelować bezpośrednio do fanów, aby przestali trollować jego obecny romantyczny związek.

Magik Superstar Henry Cavill udał się na Instagram, aby skierować bezpośrednią prośbę do swoich fanów, aby faktycznie przestali trollować jego obecny romantyczny związek z Natalie Viscuso, wiceprezesem TV i Digital Studios w Legendary Entertainment (firmie, która wyprodukowała Cavill Man of Steel i Filmy Enola Holmes).

Plik Justice Squad Aktor wyraźnie potępia ilość wrogości, która pojawia się w jego kanałach mediów społecznościowych w związku z jego nowym związkiem, szczególnie w odniesieniu do ludzi, którzy spekulują na temat zdrowia jego związku z Viscuso.

Związane z: Zestaw Enola Holmes Sequel z Millie Bobby Brown i Henry Cavillem

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby szybko rozpocząć ten artykuł.

Zwykle, gdy celebryta, który ma wielu fanów, ujawnia, że ​​jest teraz w romantycznym związku (lub jest zaręczony lub żonaty), pojawia się dużo „o nie, więc nie mam już szans” pisać reakcje w mediach społecznościowych. Widzieliśmy to, gdy Aubrey Plaza „nagle” ujawniła, że ​​jest teraz żoną długoletniego chłopaka Geoffa Baeny (cytuje, ponieważ znowu to była ona) Wieloletni chłopak). Możesz spierać się, czy jest to właściwe, czy nie, ale działo się to dekady przed mediami społecznościowymi (zobacz reakcje, jakie otrzymali Beatlesi, gdy oboje pobrali się).

Jednak to, co wkurza Cavella, to ciemniejsza rzecz, jaką robią fani, czyli próbowanie „zebrania” ludzi razem z prawdziwego życia i plotek o tym, czy związek jest „prawdziwy”, czy też chwyt reklamowy. To właśnie do tych typów fanów (a konkretnie do tej drugiej grupy w tym przypadku) Cavill starał się zwrócić się ze swoim przesłaniem.

READ  Nachange Sari Raat, sławny Taz ze Stereo Nation, zmarł w wieku 54 lat: The Tribune India

Związane z: Sezon 2 Wiedźmina prezentuje nowe spojrzenie na Geralta z Rivii autorstwa Henry’ego Cavilla

Cavill rozpoczął, stwierdzając: „Nie mogę nie zauważyć, że ostatnio pojawiła się pewna wrogość społeczna. Staje się ona coraz bardziej powszechna w moich źródłach treści. Było wiele, nazwijmy to teraz, spekulacji na temat mojego życia prywatnego i zawodowego. partnerstwa. Teraz, gdy to doceniam. Pasja i wsparcie tych samych ludzi, którzy „spekulują”, doszedłem do punktu, w którym musiałem coś powiedzieć, co samo w sobie jest złe.

Następnie zauważył: „Zatem dla tych z Was, którzy wyrażają swoją pogardę i okazują swoje niezadowolenie na różne zaskakujące sposoby, czas przestać. Wiem, że może być fajnie spekulować, plotkować i zagłębiać się w naszą działalność . Twoje osobiste pokoje pogłosowe w Internecie., Ale Twoja „pasja” jest nie na miejscu i szkodzi ludziom, na których najbardziej mi zależy. Nawet najbardziej konserwatywne przypuszczenia dotyczące mojego życia osobistego i zawodowego są niepoprawne. Przyjmijmy tej epoki społecznego oświecenia razem i idźcie pozytywnie naprzód. Jestem taka szczęśliwa w miłości i życiu. Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś był szczęśliwy ze mną. Jeśli nie możesz się ze mną uszczęśliwić, przynajmniej staraj się być dumny siebie i bądź najlepszą wersją siebie ”.

Innymi słowy, Cavill chciałby, aby jego fani chcieli zerwać z jego osobistymi związkami.

Czytaj: Reakcja Zacha Snydera na usunięcie przebiegłych wąsów Henry’ego Cavilla

Źródło: Instagram

Castlevania sezon 4 6 najbardziej epickich zgonów


READ  Dlaczego Miley Cyrus już nigdy nie będzie koncertować

O autorze

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *