Rachunki vs. Bengals: Końcowy raport o szkodach stawia „SNF” pytania

Rachunki vs.  Bengals: Końcowy raport o szkodach stawia „SNF” pytania

Gra Josh Allen.

Mógłbym na tym zakończyć, bo właśnie to chce wiedzieć Bills Mafia, ale jest kilka szczegółów na temat innych graczy Buffalo Bills w dzisiejszym składzie, na które warto zwrócić uwagę.

Najpierw, zgodnie z oczekiwaniami, obrońcy Baylon Spector i AJ Cline nie zagrają na niedzielnym meczu drużyny. Bengale z Cincinnati. Główny trener Sean McDermott nie wahał się podjąć tej decyzji; Ogłoszenie zostało ogłoszone przed ostatnimi treningami Bills w tym tygodniu. Problem w tym, że Klein był polisą ubezpieczeniową Buffalo. Facet, którego wciąż sprowadzają do pełnienia ważnych ról. Boczny obrońca, który zna system i jest gotowy, gdy zajdzie taka potrzeba. W tym roku sprowadzili go z powrotem do składu treningowego, a następnie zapisali go do aktywnego składu po stracie Matta Milano z powodu kontuzji nogi, która wymagała operacji po 5 tygodniu. Miejmy nadzieję, że będzie to krótkotrwałe i bardziej ostrożne niż to konieczne.

Poniżej linebackera prawdopodobnie zobaczymy więcej pakietów za grosze, a do roli linebackera przejdzie bezpieczny Jordan Poyer. Czy to oznacza, że ​​McDermott ma w sobie ochronny Damar Hamlin – widzieliśmy go tylko raz w tym sezonie – i udostępni go „w razie potrzeby” podczas meczu?

Kłopot w tej teorii polega na tym, że obrońca Christian Benford po raz pierwszy w tym tygodniu znalazł się na liście kontuzjowanych. Wygląda na to, że drugoroczny obrońca zmaga się z kontuzją ścięgna podkolanowego. Czy pomimo tego, że miał jedynie ograniczenia, wkraczając w weekend bez zaplanowanego dnia meczowego, spowolniłoby go to lub ograniczyło podczas gry? Czy to oznacza, że ​​McDermott będzie musiał powołać 35-letniego Josha Normana ze składu treningowego w ramach ubezpieczenia (pamiętajcie, że Kair Elam zasłużył na wyjazd na listę rezerwowych kontuzjowanych na początku tego tygodnia)?

Istnieje również kilka innych pytań: czy Rasul Douglas jest gotowy na rozegranie pełnego meczu w defensywie Buffalo? Jeśli tak, czy mogą mieć nadzieję, że Dane Jackson ma wystarczające ubezpieczenie i opuści Normana w PS w tym tygodniu? Czy futbol Linval Joseph jest gotowy? Jeśli tak, kto jest nieaktywny: Bona Ford? Kingsley Jonathan?

Należy również zauważyć, że Von Miller ma szybką przewagę NIE Przez cały tydzień znajdował się na liście kontuzjowanych zawodników. Czy to oznacza, że ​​możemy zobaczyć, że wygląda szybciej, zdrowiej i ma większy wpływ?

Jeśli chodzi o Bengalów, mają oni własne pytania. Po dzisiejszym opublikowaniu raportu o szkodach, wykluczony został tylko jeden z nich: defensywny obrońca Josh Tupou. Mają jednak trzech wątpliwych zawodników: liniowego obrońcę Akeema Davisa-Gaithera, linebackera Joe Mixona i obrońcę Maxa Scharpinga, który właśnie dzisiaj został dodany do listy kontuzjowanych z powodu kontuzji kolana.

Wiele pytań. Ponieważ informacje o nieaktywnościach zostaną ogłoszone dopiero w niedzielę o 18:50 czasu wschodniego, czekając na niedzielny wieczór, czeka nas długi weekend.

Czytaj więcej

READ  Novak Djokovic zwalnia swojego trenera na oczach 15 000 ludzi podczas meczu charytatywnego Nicka Kyrgiosa | tenis | Sporty

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *