Rachunki vs. Bengals: Końcowy raport o szkodach stawia „SNF” pytania

Rachunki vs.  Bengals: Końcowy raport o szkodach stawia „SNF” pytania

Gra Josh Allen.

Mógłbym na tym zakończyć, bo właśnie to chce wiedzieć Bills Mafia, ale jest kilka szczegółów na temat innych graczy Buffalo Bills w dzisiejszym składzie, na które warto zwrócić uwagę.

Najpierw, zgodnie z oczekiwaniami, obrońcy Baylon Spector i AJ Cline nie zagrają na niedzielnym meczu drużyny. Bengale z Cincinnati. Główny trener Sean McDermott nie wahał się podjąć tej decyzji; Ogłoszenie zostało ogłoszone przed ostatnimi treningami Bills w tym tygodniu. Problem w tym, że Klein był polisą ubezpieczeniową Buffalo. Facet, którego wciąż sprowadzają do pełnienia ważnych ról. Boczny obrońca, który zna system i jest gotowy, gdy zajdzie taka potrzeba. W tym roku sprowadzili go z powrotem do składu treningowego, a następnie zapisali go do aktywnego składu po stracie Matta Milano z powodu kontuzji nogi, która wymagała operacji po 5 tygodniu. Miejmy nadzieję, że będzie to krótkotrwałe i bardziej ostrożne niż to konieczne.

Poniżej linebackera prawdopodobnie zobaczymy więcej pakietów za grosze, a do roli linebackera przejdzie bezpieczny Jordan Poyer. Czy to oznacza, że ​​McDermott ma w sobie ochronny Damar Hamlin – widzieliśmy go tylko raz w tym sezonie – i udostępni go „w razie potrzeby” podczas meczu?

Kłopot w tej teorii polega na tym, że obrońca Christian Benford po raz pierwszy w tym tygodniu znalazł się na liście kontuzjowanych. Wygląda na to, że drugoroczny obrońca zmaga się z kontuzją ścięgna podkolanowego. Czy pomimo tego, że miał jedynie ograniczenia, wkraczając w weekend bez zaplanowanego dnia meczowego, spowolniłoby go to lub ograniczyło podczas gry? Czy to oznacza, że ​​McDermott będzie musiał powołać 35-letniego Josha Normana ze składu treningowego w ramach ubezpieczenia (pamiętajcie, że Kair Elam zasłużył na wyjazd na listę rezerwowych kontuzjowanych na początku tego tygodnia)?

Istnieje również kilka innych pytań: czy Rasul Douglas jest gotowy na rozegranie pełnego meczu w defensywie Buffalo? Jeśli tak, czy mogą mieć nadzieję, że Dane Jackson ma wystarczające ubezpieczenie i opuści Normana w PS w tym tygodniu? Czy futbol Linval Joseph jest gotowy? Jeśli tak, kto jest nieaktywny: Bona Ford? Kingsley Jonathan?

Należy również zauważyć, że Von Miller ma szybką przewagę NIE Przez cały tydzień znajdował się na liście kontuzjowanych zawodników. Czy to oznacza, że ​​możemy zobaczyć, że wygląda szybciej, zdrowiej i ma większy wpływ?

Jeśli chodzi o Bengalów, mają oni własne pytania. Po dzisiejszym opublikowaniu raportu o szkodach, wykluczony został tylko jeden z nich: defensywny obrońca Josh Tupou. Mają jednak trzech wątpliwych zawodników: liniowego obrońcę Akeema Davisa-Gaithera, linebackera Joe Mixona i obrońcę Maxa Scharpinga, który właśnie dzisiaj został dodany do listy kontuzjowanych z powodu kontuzji kolana.

Wiele pytań. Ponieważ informacje o nieaktywnościach zostaną ogłoszone dopiero w niedzielę o 18:50 czasu wschodniego, czekając na niedzielny wieczór, czeka nas długi weekend.

Czytaj więcej

READ  Jacksonville Jaguars Doug Pederson jest nowym głównym trenerem

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *