Dana White o przyszłości Johna Jonesa: „Może walczyć tego lata albo nigdy więcej nie będzie mógł walczyć”

Z Muzyka krokowa Pozornie ze stołu, John JonesPrzyszłość w MMA zależy od tego, czy chce zaakceptować warunki UFC.

Po publicznych i prywatnych walkach z promocją, Dana White Status Jonesa zależy od jego chęci do walki – a nie od jego chęci wzięcia pieniędzy za mecze, z którymi był powiązany od czasu ogłoszenia przejścia do wagi ciężkiej.

„Dostępne są bitwy” – powiedział potem White reporteromUFC 262 Konferencja prasowa. – Są tutaj. Będę walczył w każdy weekend i będę walczył. Jeśli John Jones chce walczyć, może, a jeśli nie, nie będzie musiał. Nikt nie zmusi Johna Jonesa do walki. „

„Miał świetny utwór. Ma niesamowitą spuściznę. Osobiście postrzegam go jako kozła. [Kamaru] Othman i kilku innych mężczyzn. To zależy od niego. Może walczyć tego lata lub nie będzie mógł walczyć ponownie. To zależy od niego ”.

White wcześniej przedstawił pomysł zmierzenia się z Jones Music, odnoszącym największe sukcesy mistrzem wagi ciężkiej w historii UFC, jako kondolencje za jego widoczną stratę w strzale o tytuł przeciwko obecnemu obrońcy tytułu. Francis Ngano. Oczekiwano, że Jones zmierzy się z mistrzem, zanim publiczna kłótnia o jego roszczenia finansowe skłoniła prezydenta UFC Dereka Lewisa do nominacji na kolejnego kandydata.

Ale kiedy Jones kontynuuje kontrakt, White powiedział, że Miusic może spotkać się ze zwycięzcą w meczu Ngano z Lewisem, który jeszcze nie został oficjalnie zarezerwowany.

Jones nie wspomniał o swoim braku chęci do walki w swoich publicznych komentarzach od ostatniej walki z UFC. W rzeczywistości, odnoszący sukcesy mistrz wagi półciężkiej w historii awansów ciężko pracował, kiedy dotarł do mega-męskiej dywizji przed strzelaniem do tytułu. Od czasu odejścia ze swojej starej firmy zarządzającej i pozornego impasu w negocjacjach wyraził optymizm, że umowa zostanie ostatecznie przypieczętowana.

READ  Kanadyjczyk Damien Warner zdobywa złoty medal po pierwszym dniu olimpijskiego dziesięcioboju

Ale on też nieustannie podkreślał, że jest wart podwyżki za walkę wielkości Ngannou. Jeśli jednak UFC się nie zgodzi, program może skutecznie przedłużyć obecny kontrakt na czas nieokreślony, jeśli nadal będzie odrzucał oferty walki i trzymał się nowego porozumienia.

White przyznał, że byłoby to jak zdobycie tytułu wagi ciężkiej dla Jonesa.[Tom] Brady wychodzi i ponownie wygrywa Super Bowl z Facebookiem. Oczywiście, przechodząc do wagi ciężkiej, trudno byłoby argumentować, że jeśli zdobędzie tytuł, nie jest kozłem. „

Ta perspektywa nie zmieniła pozycji Jonesa w UFC. Ostatecznie White wskazał, że były mistrz może dotrzymać obecnego kontraktu – lub zaakceptować dziedzictwo, które zbudował do tego momentu.

„Tutaj, teraz, może przejść na emeryturę i nadal uważam go za kozę, dopóki ktoś inny nie dostanie tego, co ma” – powiedział White.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *