Po złożeniu skargi pracownicy Microsoft zachowają bezpłatny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate

Po złożeniu skargi pracownicy Microsoft zachowają bezpłatny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate

Microsoft planował w styczniu usunąć bezpłatną funkcję Xbox Game Pass Ultimate dla większości ze swoich 238 000 pracowników, ale teraz firma cofa tę decyzję w związku ze skargami pracowników. krawędź Wczoraj doniesiono, że pracownicy Microsoftu wyrazili swój sprzeciw wobec usunięcia Xbox Game Pass Ultimate w 2024 roku, a szef Xbox Phil Spencer osobiście wypowiedział się na temat tej sytuacji.

Spencer potwierdził teraz, że decyzja zostanie cofnięta i pracownicy Microsoftu zachowają korzyści z Xbox Game Pass Ultimate. Oto pełna wiadomość Spencer do pracowników Microsoftu na wewnętrznej platformie firmy Viva:

Po dokładniejszym przestudiowaniu tej kwestii z zespołem chcę tylko powtórzyć, że w 2024 r. nie będzie żadnych zmian w dostępności Game Pass. Jeśli masz dzisiaj dostęp do oferty Game Pass, będziesz mieć do niej nadal dostęp. Dziękujemy za poświęcenie czasu na nadrobienie zaległości i przepraszamy za pytania i zamieszanie, które spowodowałem. Dziękujemy za wsparcie Xboxa.

Anulowanie oznacza, że ​​pracownicy Microsoft nadal będą mieli bezpłatny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate, z którego korzystają od czasu uruchomienia opcji subskrypcji w 2019 roku. Pracownicy Microsoft od dawna cieszą się bezpłatnym dostępem do subskrypcji Xbox, a wcześniej Xbox Live Gold było dostępne w zamian Korzyści dla pracowników przez lata.

Nie jest od razu jasne, dlaczego Microsoft początkowo zdecydował się usunąć tę funkcję, ale wydaje się, że była to decyzja podyktowana korzyściami i zasobami kadrowymi, ponieważ Spencer nie był świadomy swoich planów i szybko podjął działania, aby cofnąć zmianę.

READ  Znawcy twierdzą, że Apple wyda nową niespodziankę na Apple TV, która jest zasadniczo inna

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *