Poranny raport: Michael Bisping mówi „nie ma mowy” W rundzie 5. Alexa Grasso vs. Valentina Shevchenko 2 zremisowała 10-8

Poranny raport: Michael Bisping mówi „nie ma mowy” W rundzie 5. Alexa Grasso vs. Valentina Shevchenko 2 zremisowała 10-8

Michael Bisping nie zgadza się z wynikiem ostatniej mili w walce o tytuł wagi muszej.

Najnowsza mistrzyni UFC w Meksyku, Alexa Grasso, zakończyła uroczysty tydzień walk Noche UFC w Las Vegas w stanie Nevada w zeszłą sobotę wieczorem wraz ze swoją partnerką taneczną, byłą mistrzynią Valentiną Shevchenko. Ogromne zwycięstwo Grasso w marcu ubiegłego roku przygotowało grunt pod wielki rewanż z okazji Dnia Niepodległości Meksyku.

Nic dziwnego, że dwóch czołowych zawodników kategorii wagowej 125 funtów zwyciężyło w ekscytującym meczu szachów technicznych, trwającym pięć rund. Zmiana dynamiki nastąpiła w formie odważnych strzałów i pełnych napięcia wymian, ale tym razem Grasso i Szewczenko ostatecznie potrzebowali kart wyników sędziów. Niestety nie udało się wyłonić zwycięzcy, gdyż mecz zakończył się remisem. Każdy zawodnik otrzymał od jednego z trzech sędziów pojedynczą kartę wyników 48-47, podczas gdy sędzia końcowy Michael Bell podjął walkę 47-47 dzięki Grasso 10-8 w piątej rundzie. Bispingowi, wspomnianemu byłemu mistrzowi wagi średniej, nie są obce wątpliwe decyzje i jak większość ludzi, nie może się pogodzić z tą decyzją.

„Powiedziałbym, że Walentyna Szewczenko powinna była wygrać tę walkę trzy rundy do dwóch, może nawet cztery do jednej” – powiedział Bisping. Jego kanał na YouTubie. „Czwarta runda była blisko.

„Sędzia Mike Bell dał Alexie Grasso rundę 10-8 w piątej rundzie i nie ma mowy. Nie ma mowy, żeby to była runda 10-8. Obecnie przyjmuje się, że zrozumienie 10-8 jest już całkowicie skończone miejsce dla wielu osób. Było tak: „Kiedyś wygrywało się rundę na karcie wyników 10-8 i trzeba było wyjść na boisko i prawie zabić przeciwnika. To już nie jest tak”.

Piąta runda była w dużej mierze podyktowana przez Szewczenko, który przez pierwsze trzy minuty i 30 sekund urozmaicał ostrymi uderzeniami, by wyprzedzić Grasso. „The Bullet” zdobył łącznie 41 trafień na rundę Statystyki UFC, które prawdopodobnie miały miejsce w tym okresie, gdy Grasso zakończył rundę pod kontrolą. Mocno niecelne obalenie Szewczenko sprawiło, że mistrzyni upadła na plecy przeciwnika, zasypując go ciosami i prosząc o duszenie zza pleców przed zakończeniem walki.

READ  Kanadyjska Mia Valley, Ammar Dahsey zdobywa złote medale na Igrzyskach Wspólnoty Narodów

Remis nigdy nie jest idealnym wynikiem, ale w tym przypadku nikt nie boli bardziej niż rywalki z czołowej ligi Erin Blanchfield i Manon Viorot. Wynik prawdopodobnie doprowadzi do trylogii pomiędzy Grasso i Szewczenko, przedłużając nadzieje pozostałych pretendentów na złoty medal. Jednak Szewczenko ujawniła na konferencji prasowej po walce, że złamała kciuk w pierwszej rundzie walki i będzie musiała poczekać i zobaczyć, ile czasu zajmie powrót do zdrowia.

Gdyby to zależało od hrabiego, Bisping poczekałby i doprowadził do tego.

„Za moje pieniądze powinni stoczyć tę walkę ponownie, ponieważ to niedokończona sprawa” – powiedział Bisping. „To był rysunek.

„To nie był największy napad. Właściwie to nie był napad. To określenie, które często się słyszy. To była bardzo zabawna walka. Dobra robota Alexa Grasso”.


surowy. „Najgorszy sędzia w grze”: Zawodnicy reagują na brak decyzji Daniela Lacerdy w walce z Edgarem Chérezem na gali Noche UFC

porównanie. Eliseo Zaleski, pierwszy człowiek, który zwolnił Seana Stricklanda, opowiada o błędnej strategii Israela Adesanyi

brzęczeć. Jack Della Maddalena: „Jestem pewien, że hejterzy będą dalej mówić***” po zwycięstwie Noche w UFC

Wymóg. Kevin Holland wyzywa Neila Magny’ego po porażce Noche w UFC i dodaje, że przegrany ściął włosy

szorstki. Wzruszona Tracy Cortez dedykuje zwycięstwo w Noche UFC „starszej siostrze” Glorii Cejudo po śmierci Cejudo

Punktacja. Daniel Cormier i Dominick Cruz reagują na kontrowersyjny wynik głównego wydarzenia UFC w Noche: „To nie było 10-8”

Po katastrofie. Alexa Grasso reaguje na kontrowersje związane z sędziowaniem Noche UFC, pewna zwycięstwa nad Valentiną Shevchenko

ofiara. Valentina Shevchenko krytykuje wynik 10-8, który kosztował ją tytuł Noche UFC: „Całkowicie niesprawiedliwe”

problem. „Czy możemy pozyskać nowych sędziów”: Zawodnicy reagują na remis w walce Alexa Grasso vs. Valentina Shevchenko 2

READ  Kanadyjczyk Nathan Rourke rzucił rekordowe 436 jardów, Lwy zdominowały Argos

Noche UFC Post Show.

Konferencja prasowa Noche UFC po walce.

Swobodna walka.

Świetny debiut.

Kompletna bitwa.

Wyznania Rezina 131.

Przygotowane przez Resin 44: Masinori Kanehara.

(Epicka) Invicta Speed ​​​​Tour.

Lambo Bhutan.

Niedziela Tysona.

Wszechmogące gotowanie to moja przyjemność.

Sterowanie montażem BJJ.

Słabsi.

Wschodzące gwiazdy arabskiego boksu.

Oparzenia i komórki macierzyste.

Wyobraź sobie przeciwieństwo Kimury.Edukacja.

On zostaje.

Statystyka.

dezorientacja.

Uruchom Arnolda.

pogodzić.

bardzo.

Hindus.

Przepraszam?

Darrena.

Tęskna oferta.

Mity.

Wszystkie nawiasy.

gotowy.

Następny?

martwy.

Tak.

Prędkość.

Bam.

bracia.

Diament Dublina.


Granta Neila (8-1) vs. Bawełna Romero (6-1); Bellator 300, 7 października

Dowlitjan Jagszimuradow (20-7-1) vs Maciej Różański (14-4); Bellator 300, 7 października

Tenara Lizbona (6-2) vs. Rafina Oliveira (7-1-1); UFC Vegas 81, 14 października

Nataniela Wooda (19-5) vs. Muhammad Naimow (9-2); UFC 294, 21 października

Javeda Basharata (14-0) vs. Wiktor Henryk (23-6); UFC 294, 21 października

Eduardy Moury (9-0) kontra Montserrat Conejo Ruiz (10-3); UFC w Sao Paulo, 4 listopada

Yuki Motoya (33-11) vs Kosuke „Koro” Terashima (20-18-5); Głębokie uderzenie 116, 11 listopada

Satoru Kitaoka (44-25-9) kontra Takeshi Izumi (4-2); Głębokie uderzenie 116, 11 listopada

Mateusz Ribicki (18-1) vs. Nurulu Alijew (9-0); UFC 295, 11 listopada

Pata Sabatiniego (18-4) vs Diego Lopeza (22-6); UFC 295, 11 listopada

Jamala Emersa (19-7) vs. Denis Bozoka (11-3); UFC 295, 11 listopada

AJ McKee (20-1) vs. Banita z Sydney (17-5); Bellator 301, 17 listopada

Jamiego Lynna Howrtha (6-0) vs. Weronika Hardy (7-4-1); Noc walk UFC, 2 grudnia

Zhang Mingyang (16-6) vs. Brendesona Ribeiro (15-5); Noc walk UFC, 9 grudnia


O co chodzi z dywizjami i losowaniami wagi muszej, co? Szisz. Tak czy inaczej, rewanż był niesamowity i niezapomniany i cieszę się, że go obejrzałem. Ciekawi mnie, jak to odbije się na telewizji i jak to wygląda z tej perspektywy. Ciekawe, czy wiesz.

READ  Zespół Toronto Blue Jays prezentuje stroje New City Connect, potwierdzając wcześniejszy wyciek

Dziękuje za przeczytanie!


Wyniki z ostatniego tygodnia:

Piątek: 67% z 388 głosów odpowiedziało „Sean Strickland” na pytanie „Kto wygra rewanż?” Jared Cannonier pokonał Stricklanda przez niejednogłośną decyzję na UFC Vegas 66.

Czwartek: 61% z 366 wszystkich głosów odpowiedziało „Sean Strickland” na pytanie „Kogo wolisz w natychmiastowym rewanżu?” Strickland pokonał Israela Adesanyę jednogłośną decyzją na UFC 293.

Środa: 40% z 477 głosów odpowiedziało „Walentina Szewczenko i Kevin Holland” na pytanie „Kto wygra w ten weekend?” Alexa Grasso i Szewczenko zremisowały w zeszłą sobotę w głównym turnieju UFC w Noche. Jacques Della Maddalena pokonał Holandię przez niejednogłośną decyzję w co-main wydarzeniu gali UFC Noche.

Wtorek: 46% z 569 wszystkich głosów odpowiedziało „Sean Strickland” na pytanie „Kto jest obecnie najlepszy na świecie w wadze średniej?”

Poniedziałek: 36% z 601 wszystkich głosów odpowiedziało „1” na pytanie „Ile razy Sean Strickland będzie bronił tytułu UFC w wadze średniej?”

Dzisiejszy sondaż exit poll:


Jeśli znajdziesz coś, co chcesz zobaczyć w porannym raporcie, kliknij to @DrakeRiggs_ Na Twitterze i daj mu znać. Śledź także MMAFighting na Instagrama I jak my Facebook.

Czytaj więcej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *