2021 PGA Championship: Rory McIlroy świetnie się bawi Justinem Thomasem

Wyspa Kiawah, Karolina Południowa – konferencja prasowa Rory’ego McIlroya trwała od dawna – co jest szokujące, wiemy – dlatego Justin Thomas, który czekał na pokładzie, wisiał z tyłu namiotu, aby ją wysłuchać.

Ostatnie pytanie McIlroya skierowano do Zooma. Chodziło o mistrzostwa PGA 2012 i jak ważny był ten moment w karierze młodego McIlroya, aby zdobyć drugi stopień major. Obserwując Thomasa z tyłu, McIlroy wyczuł okazję i skrupulatnie wykonał to, co stało się jego najlepszym ujęciem tygodnia.

– Tak, było ogromne – powiedział, pochylając się w stronę drugiej części odpowiedzi, jego oczy skupione były na Thomasie. „Wielu graczy wygrało jedną główną rolę, ale zajęcie drugiego miejsca jest dużą przeszkodą. Dobrze było zdjąć tę małpę z moich pleców. Zdecydowanie nie chciałem tkwić w jednej przez długi czas i jestem bardzo cieszę się, że dostałem tę sekundę ”.


McIlroy kpi z Thomasa za jego główne zwycięstwa


Thomas, mistrz PGA 2017, nie mógł powstrzymać się od potrząsania głową.

Westchnął: „Baw się dobrze”.


PGA Championships: Czasy tee | Pełne pokrycie


Po tłoku McIlroy pozostał na platformie przez dodatkową chwilę. Główny bohater czterokrotnie otworzył ramiona i objął Thomasa.

Mając możliwość udzielenia odpowiedzi kilka minut później, Thomas przełknął dumę i pojechał autostradą – cóż, w pewnym sensie.

Powiedział: „Nie mogę powiedzieć wiele, poza tym, że wspaniale jest widzieć go wygrywającego. Wiem, że to był dla niego naprawdę długi czas, więc cieszę się, że wygrywa”.

Ach, tak, kolejny subtelny, ale dobrze skalkulowany wykop – zwycięstwo McIlroy w Wells Fargo było pierwszym zwycięstwem McIlroya od listopada 2019 roku. Thomas wygrał trzy wydarzenia w tym okresie.

Thomas powiedział: „Ale jednocześnie naprawdę nie chcę go namawiać do gry, ponieważ normalnie, kiedy wygrywa, lubi skracać czas, a ponieważ zbliża się tak wiele dużych turniejów, naprawdę nie chcę nakłuć niedźwiedzia. „

READ  San Francisco 49ers vs New Orleans Saints 27.11.22 NFL Typy, Prognozy, Kursy

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *