Piers Morgan reaguje na plany księcia Williama dotyczące spotkania ze „zdradzieckim bratem” Harrym

Piers Morgan reaguje na plany księcia Williama dotyczące spotkania ze „zdradzieckim bratem” Harrym

Źródła królewskie twierdzą, że nie ma planów spotkania księcia Williama i księcia Harry'ego podczas ich wizyty w Londynie

Piers Morgan reaguje na plany księcia Williama dotyczące spotkania ze „zdradzieckim bratem” Harrym

dawny Dzień dobry, Brytanio Nadawca Piers Morgan wyraził swoją opinię na temat planów księcia Williama dotyczących spotkania się z bratem, księciem Harrym, z którym był w separacji, po tym, jak u ich ojca, króla Karola, zdiagnozowano raka.

Książę Sussex przybył we wtorek do Wielkiej Brytanii, aby spotkać się ze swoim chorym ojcem.

Przeczytaj więcej: Meghan Markle „błogosławi” księciu Harry’emu dłuższe życie w Wielkiej Brytanii

Po powrocie Harry'ego do Wielkiej Brytanii bez żony Meghan Markle i ich dzieci, księcia Archiego i księżnej Lilibet, kilka mediów twierdzi, powołując się na źródła, że ​​książę William „nie planuje” spotkania z Harrym.

Ekspert królewski Max Foster również zwrócił się do X, byłego użytkownika Twittera, i podzielił się podobnymi twierdzeniami.

Na Twitterze napisał: „Źródło królewskie: Nie planuje się spotkania księcia Williama i księcia Harry’ego podczas ich wizyty w Londynie”.

Komentując tweet Fostera, Piers Morgan stwierdził, że książę William „wolałby strzelić sobie w stopę”, niż spotkać się ze swoim bratem, księciem Harrym.

Przeczytaj także: Książę William jest zajęty „innymi sprawami” po przybyciu księcia Harry'ego do Wielkiej Brytanii

„Tłumaczenie: William wolałby się zastrzelić, niż spotkać swojego zdradzieckiego brata” – powiedział zdeklarowany dziennikarz.

READ  AEW ujawnia nowe tytuły mistrzowskie na Dynamite

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *