OnePlus ujawnia projekt nadchodzącego OnePlus 12R

OnePlus ujawnia projekt nadchodzącego OnePlus 12R

OnePlus potwierdził design nadchodzącego smartfona OnePlus 12R i podkreślił globalny charakter nowego telefonu.

Zaprezentowane zostaną najważniejsze opcje kolorystyczne, przy czym oba modele Cool Blue i Iron Grey pojawią się na zaproszeniu na nadchodzącą imprezę inaugurującą, która odbędzie się 23 stycznia.

OnePlus podkreślił również włączenie suwaka alertów. Przełącznik trójpozycyjny umożliwia szybkie przełączanie telefonu między wyciszeniem, samą wibracją lub wszystkimi alertami. Pozwala także zachować czujność, gdy telefon znajduje się w kieszeni lub poza zasięgiem wzroku gdzie indziej.

Póki co modele OnePlus R skupiały się na rynku indyjskim. To się zmieni wraz z debiutem OnePlus 12R w Ameryce Północnej i Europie.

Ponieważ OnePlus wypycha swoje flagowe telefony wyżej pod względem specyfikacji i ceny, pozostawia zauważalną lukę w portfelu. Premiera serii Nord w 2020 roku zaczyna wypełniać tę lukę; Od tego czasu Nord zepchnął się w niższe poziomy cenowe, podczas gdy główna linia wzrosła. To luka, którą może wypełnić seria R i być może jest to jeden z większych argumentów przemawiających za globalną premierą OnePlus 12R.

Przeczytaj teraz mój wywiad z dyrektorem generalnym OnePlus, Kinder Liu, i 10 lat, które OnePlus spędził na rynku smartfonów…

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Dla mnie strona internetowa.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *