Telefony Samsung Galaxy S23 otrzymają Galaxy AI pod koniec marca

Telefony Samsung Galaxy S23 otrzymają Galaxy AI pod koniec marca

W tej chwili potrzebujesz Galaxy S24, aby korzystać z najnowszych funkcji sztucznej inteligencji Samsunga, ale to się zmieni w przyszłym miesiącu. Pod koniec marca Samsung Rozszerzy to funkcje Galaxy AI na serię S23 – w tym S23 FE – a także nowsze urządzenia składane i tablety w ramach aktualizacji One UI 6.1. Wszystko jest bezpłatne Na razieAle po 2025 r. być może będziesz musiał zapłacić.

Aktualizacja ma otrzymać Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5, a także Galaxy Tab S9, S9 Plus i S9 Ultra. Jeśli Samsung chce w tym roku dostarczyć Galaxy AI do 100 milionów telefonów, jak twierdzi, to dobry początek. Aktualizacja One UI 6.1 obejmie szeroko reklamowane funkcje sztucznej inteligencji serii S24, w tym możliwości tłumaczenia na żywo, kreatywną edycję zdjęć i filmów oraz funkcję Google Circle to Search. Ten zestaw funkcji obejmuje połączenie przetwarzania na urządzeniu i poza nim, podobnie jak w serii S24.

Linia Samsungów Galaxy z aktualizacją One UI 6.1
Zdjęcie: Samsunga

Stary telefon uczący się nowych sztuczek to jednoznacznie dobra rzecz, nawet jeśli Galaxy AI jest obecnie dość pokręcony. Jednak moje ogólne wrażenie jest takie, że te funkcje są czasami przydatne, a gdy poruszają się na boki, są przeważnie nieszkodliwe. One UI 6.1 będzie zawierać także szereg przydatnych aktualizacji niezwiązanych ze sztuczną inteligencją, takich jak nowe widżety na ekranie blokady i ujednolicone szybkie udostępnianie.

READ  Losowo: reżyser Smash Bros. Masahiro Sakurai właśnie kupił konsolę Xbox Series X

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *