Nickmercs ujawnia najlepszy zestaw snajperski Call of Duty: Warzone

wspólny Połączenie Zadanie: Strefa wojny Taśma nadawcza Nick „Nickmercs” Kolcheff ujawnił najlepszy sprzęt snajperski w obecnej meta. Większość COD Warzone Gracze na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S twierdzą, że Kar98k jest najlepszym snajperem w Strefa wojnyI może to prawda, ale według Nickmercs jest to kwestia debaty, która niedawno ujawniła szwajcarski plik do pobrania K31, który mówi, że jest to obecnie najlepszy plik snajperski w grze.

Szwajcarski K31 pojawił się po prawej stronie od kilku ostatnich rund poprawek iw efekcie korzysta z niego coraz więcej graczy. Jeśli go używasz, Nickmercs zaleca kamper GRU, 24,9-calową lufę Combat Recon, celownik laserowy SWAT 5mw, tylny chwyt Serpent Wrap i dolną lufę Bruisger Grip.

Dzięki takiemu obciążeniu szwajcarski K31 zyskuje duży wzrost zarówno w zakresie zasięgu, jak i kontroli, a także niezły wzrost mocy, obrażeń i mobilności.

Oczywiście, w zależności od twojego stylu gry i umiejętności, dystans pokonywany przez tego snajpera może się różnić. I znowu, chociaż jest to operacja śmiertelna, większość z nich tak jest Strefa wojny Gracze mogą nadal preferować Kar98k, który od jakiegoś czasu zdominował martwego snajpera.

Call of Duty: A War Zone Dostępne – za darmo – na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Strefa wojny Zasięg i wszystko dorsz, Kliknij Tutaj Lub sprawdź powiązane linki poniżej:

Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze Osadź tweeta Daj mi znać. Co myślisz o tym sprzęcie? Czy wystarczy zdjąć Kar98k?

READ  Nowa tradycja Starfield wyobraża ludzi przybywających na Marsa w roku 2050

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *